Vyhlídkový let nad centrem Prahy

Vyhlídkový let nad historickým centrem Prahy

Jako jedni z mála můžeme našimi letadly realizovat vyhlídkové lety nad historickým centrem Prahy


Ceny a varianty vyhlídkového letu nad centrem Prahy

Vyhlídkový let nad centrem Prahy

Vyhlídkový let nad Prahou

Objevte jedinečný pohled na matičku měst. Vyhlídkový let nad historickým centrem Prahy. Karlův most, Pražský hrad, Žižkovská věž… Hlavní město Praha jako na dlani. Poletíme moderním dvoumotorovým letadlem Tecnam P2006 Twin

Cena 7 900 Kč
20 minut pro 1 osobu | letadlo Tecnam P2006

Rezervujte si tento let již dnes :-)

Exklusivní let pořádáme každý měsíc..

V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Vyhlídkový let nad Prahou pro 1 osobu
7 900 Kč
Vyhlídkový let nad Prahou pro 3 osoby
19 200 Kč
Privátní let nad Prahou pro 3 osoby
25 600 Kč

Termín cca jednou měsíčně. Privátní let kdykoliv. Létáme 7 dní v týdnu od východu do soumraku :-)

Celá akce s předletovou instruktáží trvá cca 1 hodinu. Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení letu.


Vyhlídkový let nad Prahou

Vyhlídkový let nad historickým centrem Prahy jsme díky letu s moderním dvoumotorovým letadlem opravdu schopni splnit. Nadchne vás pohled na Karlův most, Pražský hrad či Národní muzeum, příznivci moderní architektury ocení Žižkovskou věž, bývalou budovu Federálního shromáždění či Tančící dům a sportovní nadšence potěší pohled na O2 arénu, tradiční fotbalovou baštu na Letné či stadion Slavie v Edenu.

Trasa vyhlídkového letu

Odlet je z Letiště Letňany a během vyhlídkového letu poletíme nad Vysočany, Holešovicemi, Karlínem, Starým a Novým Městem, Vyšehradem, Nuslemi, Vršovicemi, Strašnicemi, Malešicemi a Černým Mostem. V tomto i opačném pořadí, záleží na počasí v den letu.

Pro tento let je vyžadováno zvláští povolení od řízení letového provozu a let je možné uskutečnit pouze dvoumotorovým letadlem.


360° video z vyhlídkového letu nad Prahou

Podívejte se na malou ochutnávku vyhlídkového letu nad centrum Prahy, kterou jsme pro vás nafilmovali 360° kamerou. Rozhlížet se ve videu můžete pomocí myši.

Líbilo? Poleťte příště s námi! Tešíme se :-)


Létáme zbrusu novým dvoumotorovým letadlem Tecnam 2006

Letadlo Tecnam P2006 Twin

Na vyhlídkové lety nad centrum Prahy létáme pouze s moderním dvoumotorovým letadlem Tecnam P2006 Twin. Velkou předností tohoto letadla je umístění křídla na horní straně trupu, díky čemuž je z letadla krásný a ničím nerušený výhled. Letadlo Tecnam P2006 je vybavené nejmodernější glass cockpit avionikou Garmin 1000 a hýčká svou posádku velmi pohodlným a příjemným interiérem.

Všichni pasažéři v letadle mají sluchátka, abyste se mohli během vyhlídkového letu nad Prahou dělit o zážitky a mohli poslouchat pilota, který vám bude let komentovat.

Špičková technika, maximální pohodlí pro posádku a bezpečnost dvoumotorového moderního letadla, to jsou důvody, proč na vyhlídkové lety nad centrem Prahy nasazujeme právě letadla P2006 Tecnam Twin.

Nejbližší volné termíny

Vyhlídkový let nad Prahou

7. 9. 2024

Volná místa

10. 5. 2025

Volná místa

30. 8. 2025

Volná místa

Pokud vám nevyhovují vypsané termíny, zvolte prosím individuální (privátní) variantu letu


HD video z letu

JEN ZA 990 KČ

Uchovejte si vzpomínky z vyhlídkového letu díky video záznamu v HD rozlišení. Posíláme uložené na flash disku v krásné klíčence ve tvaru letadla.

Vyhlídkový let nad hrad Karlštejn

Létání s námi se líbilo

Účastníci vyhlídkového letu

Báječný dárek

Dárkový poukaz na vyhlídkový let nad Prahou

Dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku

  • Platnost poukazu 12 měsíců
  • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
  • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
  • Doručení obvykle do 48 hodin
  • Možnost zaslání poukazu online
  • Obdarovaný si sám vybere termín letu

Jak se líbil vyhlídkový let nad Prahou účastníkům letu?


Co můžete ještě zažít s letadlem nebo vrtulníkem?

Dále můžete zažít let nad Posázavím během letu Velký jižní okruh – Posázavský pacifik a meandry Vltavy během kterého uvidíte viadukt v Žampachu, Slapskou a Štechovickou přehradu a další zajímavosti. Nabízíme i Vyhlídkové lety v Ostravě a lety v Brně.

Koho více láká vrtulník, užije se vyhlídkový let vrtulníkem. Pro letecké nadšence pořádáme akci, při které si mohou vyzkoušet pilotování letadla nebo pilotování vrtulníku.

Pro opravdové fajnšmekry je možnost zaletět si letadlem do Chorvatska nebo splnit si sen a přistát na Ruzyni. Pro romantické povahy a zamilované páry je vhodné se zamyslet nad Romantickým letem. Velice zajímavým vyhlídkovým letem pro náročné je také let v noci.


Platit můžete také těmito poukázkami