O nás

Jsme piloti, létání milujemezbožňujemesi užívámeje náš životnás baví a je to na nás znát :-))

Vše, co děláme, děláme pro vás. Největší odměnou je pro nás ten nepopsatelný úsměv blaha, který máte ve tváři po výstupu z letadla :-). To je naše palivo pro tento velkolepý stroj, kterým je společnost Pilotem na zkoušku. Již 11 let pro vás organizujeme létání z více než 12 letišť po celé ČR a moc nás to baví. Jsme pohodoví piloti, co mají rádi létání. Pojďte létat s námi ;-)


Kdo jsme a co děláme

Pilotem na zkoušku je největší letecká společnost, realizující letecké zážitky a vyhlídkové lety z více než 12 letišť po celé ČR. Na počátku všeho stál nápad umožnit lidem bez jakýchkoliv zkušeností řídit letadlo. Vznikl tak zážitek Pilotem na zkoušku, při kterém si kdokoliv může vyzkoušet ve vzduchu pod dozorem instruktora řídit opravdové letadlo nebo vrtulník. Dále v naší nabídce najdete vyhlídkové lety letadlem či vrtulníkem, adrenalinové lety, romantické lety pro zamilované, noční lety a lety do zahraničí. Vidět majestátní Alpy z letadla je opravdu zážitek ;-).

Jsme skupinou profesionálních pilotů, kterým se jejich koníček stal povoláním. Svou radost, kterou nám létání přináší, se snažíme přenést i na naše zákazníky. Největší odměnou je nám váš úsměv, když vystoupíte z letadla s tím nepopsatelným výrazem blaha ve tváři :-)

Abychom mohli naše aktivity provozovat, jsme držiteli oprávnění k provozování leteckých prací podle § 74 odst. 1 zákona č. 49/1997 Sb., o civilním letectví, vedeným u Úřadu pro civilní letectví pod číslem 1011/LPR a jsme držitelem osvědčení schválené organizace pro výcvik - ATO č. 47 (letecká škola) a střediskem pilotního výcviku UL letadel (ULL(a) výcvik), vedeného u Letecké amatérské asociace ČR po číslem 1/2010.

Všichni naši piloti, které nasazujeme na akci Pilotem na zkoušku, museli projít náročným výcvikem, jsou držiteli licencí instruktora (FI) a aktivně létají s pilotními žáky v leteckých školách. Piloti, létající vyhlídkové lety jsou držiteli minimálně licence obchodního pilota (CPL), případně dopravní piloti a řada z nich jsou i bývalí vojenští stíhači. Záleží nám na tom, abyste byli v dobrých rukou ;-).

Odkud s námi můžete letět Pilotem na zkoušku nebo vyhlídkový let

Mapa letišť odkud létáme naše letecké zážitkyLetiště Praha LetňanyLetiště PříbramLetiště Hosín České BudějoviceHradec Králové Letiště (LKHK)Letiště Brno TuřanyLetiště BenešovLetiště Sazená Letiště Roudnice Letiště RoudniceLetiště VyškovLetiště Karlovy VaryLetiště PlzeňLetiště Ostrava M ošnov


Na všech těchto letištích s vámi můžeme letět např. individuální vyhlídkové lety letadlem nebo vrtulníkem či akci pilotem na zkoušku třeba zítra. Zavolejte a domluvíme se operativně dle vašeho přání.

 

Pro rezervace volejte: 778 074 778


Proč létat s námi

Zákaznická linka

Denně od 9:00 - 17:00 jsou naši dispečeři připraveni na Vaše telefonické a emailové dotazy, objednávky a potřeby

Moderní letadla a vrtulníky

Naše lety jsou vždy realizovány nejlepšími letadly současnosti. Na letadlech opravdu nešetříme :-)

Zkušení piloti a instruktoři

Všichni naši piloti musí projít speciálním výcvikem a jsou držiteli všech potřebných licencí a certifikátů

Pojištění

Všichni cestující při našich letech jsou pojištěni až do výše 250 mil. EUR

Krásný dárkový poukaz

Na každý zážitek Vám vystavíme pěkný dárkový poukaz a vložíme jej do hezké krabičky

Platnost poukazu 12 měsíců

Dárkový poukaz platí 12 měsíců. Věříme, že ale tak dlouho stejně čekat nevydržíte :-)

Garance 100% spokojenosti

Pokud se rozhodnete vrátit dárkový poukaz do 30 dnů od objednávky, obratem vám vrátíme peníze

Možnost výměny

Pokud se s výběrem úplně netrefíte, není problém vyměnit poukaz za jiný typ letu

U nás to prostě funguje :-)

Jsme letecká společnost, která všechny letecké akce sama realizuje. Jsme piloti a létání milujeme... :-))


Starají se o vásNaši piloti se již na vás moc těší :-)

Napsali o nás