Letecký výlet nad Alpy

Letecký výlet nad Alpy s přistáním v Salzburgu

Poletíme se pokochat neskutečnou krásou alpských velehor. Uvidíte scenerie, které jen tak nespatříte a jsou dostupné pouze malým letadlem. Toto je neskutečný zážitek pro všechny milovníky dobrodružství a hor.


Nad Alpy létáme 2 typy letu. Let je možno absolvovat jako vyhlídkový nebo s možností vyzkoušet si řízení letadla. Mezipřistání v Salzburgu na oběd a prohlídku Hangáru 7 - letecké expozice firmy Red Bull. Oběd v Salzburgu není zahrnut v ceně výletu a každý účastník si jej hradí sám.


Délka letu tam přibližně 2,5 hodiny

Poletíme bezpečným a moderním letadlem Cessna 172 SP (3 místa) nebo Cessna 210 (5 míst). Rychlost letu 200-260 km/h. Let nad Alpy

Grossglockner 3 798 m

Pokud meteorologické podmínky dovolí, prohlédneme si nejvyšší horu rakouských Alp Großglockner pěkně zblízka. Let nad Alpy

Navštívíme legendární Hangár 7 na letišti v Salzburgu

Hangár 7 vyniká úžasnou architekturou a v jeho expozicích si prohlédneme nejrůznější typy letadel nebo stíhaček z leteckého parku firmy Red Bull. Více o Hangáru 7.

Časový harmonogram akce

Sraz účastníků a briefing posádky 8:00
Odlet z letiště Praha – Letňany 9:00
Přílet k alpským vrcholkům a let nad těmi nejkrásnějšími místy Alp 11:00
Přistání na mezinárodním letišti v Salzburgu 11:30
Prohlídka expozice Hangár 7 a oběd (vše dostupné pěšky asi 10 minut chůze). 14:00
Odlet z letiště Salzburg 15:00
Přílet – Praha Letňany 17:00
Upřesnění konkrétního místa srazu na letišti a přesného času je součástí realizačních pokynů zasílaných při objednávce akce.

Vyzkoušejte si řídit letadlo nad Alpy

Vyzkoušejte si řídit letadlo na tomto letu. Létání s malým letadlem mimo letový řád má své úžasné kouzlo. Možnost sedět na sedadle pilota a vyzkoušet si, co všechno obnáší tato funkce je úžasná zkušenost. A navíc, pokud poletíme takto krásnou trasu :-)). Pro absolvování akce nemusíte mít žádné letecké zkušenosti.

Poletíme 4místným letadlem Cessna 172. Na palubě bude zkušený a hlavně pohodový instruktor, který vám během letu "půjčí" řízení a vy si tak budete moci vyzkoušet pilotáž nad magickou scenérií Alp.

Termíny akce

U Alp platí zlaté pravidlo. Neletíme nad ně, kdy se nám chce, ale když nám to Alpy samy dovolí. Pro let je tak potřeba být flexibilní a trochu trpělivý. Počítejte tedy s tím, že let může být třeba i několikrát odložený. Jde nejen o bezpečnost, ale také o to, abyste viděli vše, co vidět máte a let jste si užili. Termíny jsou naplánovány předběžně a ponecháváme si rezervu +/- 2 dny. Tj. odlet bude naplánován podle nejvhodnějšího počasí. Konkrétní termín určíme dle předpovědi nejdříve 2 dny před odletem. Je to trochu dobrodružství, ale když se vše podaří, máte jedinečný zážitek na celý život.

Létání s námi se líbilo


Ceny a varianty výletu letadlem do Salzburgu a nad Alpy

Letecký výlet nad Alpy

Letecký výlet nad Alpy

Proletíme se nad majestátné Alpské vrcholky.

Takto jste Alpy ještě neviděli :-)

Cena 22 900 Kč
4-5 hodin letu pro 1 osobu | letadlo Cessna 172

Rezervujte si tento let již třeba na zítřek :-)

Nyní v sezoně létáme téměř každý den (s ohledem na počasí).

V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Vyhlídkový let nad Alpy pro 1 osobu
22 900 Kč
Let nad Alpy pro 3 osoby (celé letadlo) s pilotováním letadla
63 900 Kč

Termín letu možno zvolit z naplánovaných termínů. Při obsazení celého letadla můžeme letět kdykoliv. Létáme 7 dní v týdnu od východu do soumraku :-)

Na výlet letadlem si vyhradtě celý den. Let lze po domluvě libovolně prodloužit. Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení letu.


Dárkový poukaz

Na výlet letadlem nad Alpy vám rádi vystavíme dárkový poukaz v krásné dárkové krabičce.

Dárkový poukaz vám pošleme poštou, vy ho předáte obdarovanému a ten si sám domluví termín letu.

Dárkové balení obsahuje poukaz na let vytištěný na tvrdém křídovém papíře, brožurku s realizačními pokyny s informacemi k letu a mapičkou, kam se před letem dostavit a pevnou dárkovou krabičku. Dárkový poukaz má platnost 12 měsíců, ale pevně věříme, že tak dlouho obdarovaný stejně nevydrží čekat :-D Náš zážitek Výlet letadlem nad Alpy a do Salzburgu je úžasný dárek nejen k Vánocům :-)

Dárkový poukaz na akci výlet letadlem nad Alpy můžete objednat zde:


Záleží nám na vaší bezpečnosti

Váhové limity a jiná omezení

Vyhlídkový let pro 1 osobu - max. váha účastníka 100 kg

Vyhlídkový let pro 3 osoby - max. váha posádky (3 účastníci) 250 kg

Minimální věk účastníka zážitku, který si bude zkoušet řízení, je 15 let u UL letadla, resp. 16 let u velkého letadla Cessna/Cirrus nebo u vrtulníku.

Minimální věk neřídícího účastníka doporučujeme od 5 let. Menší děti si let ještě moc neužijou. Doporučujeme dětem vzít z auta podsedák a z bezpečnostních důvodů musí děti sedět připoutané na svém vlastním sedadle (nelze je mít na klíně).

Maximální věk bez omezení :-)


Nejste-li si jistí nebo vážíte více, než jsou výše uvedené limity, ZAVOLEJTE NÁM a zkusíme společně nalézt vyhovující řešení ;-)


Platit můžete také těmito poukázkami