Letecké výlety

Vyzkoušejte řídit letadlo po ČR nebo Evropě

Hledáte zážitek na celý život? Vyzkoušejte si řízení letadla do některé z destinací!

Pokud jste si u nás vyzkoušeli akci Pilotem na zkoušku, už víte, jaký báječný pocit je řízení letadla. Nyní můžeme společně létat na výlety po Evropě.

Nechejte auto doma. Létejte na služební cesty letadlem

Spojte své pracovní povinnosti se zábavou a leťte na služební cestu malým soukromým letadlem.

Vyzkoušíte si řízení letadla na místa, kam vás právě volají pracovní povinnosti. Můžete s námi letět po ČR nebo po Evropě. Připojte se k desítkám klientům, kteří s námi takto létají.

Dopravní zácpy po cestě nepotkáme :-))

Cestou přeletíme všechny zácpy a budeme pokračovat přímo za svým cílem

Taky si občas říkáte, když stojíte v koloně na D1 nebo podobné "rychlostní" silnici, jaké by to bylo se prostě vznést a bez ohledu na dopravní situaci pokračovat ke svému cíli? Tak to s letadly neřešíme.

V průběhu letu budete plnit funkci pilota

V průběhu letu budete řídit letadlo a plnit funkci pilota - žáka. Zažijete, jaké to je být pilotem letadla a létat po Evropě. Své zkušenosti dále můžete uplatnit v pokračovacím výcviku k získání pilotního průkazu.


Jakými letadly létáme

Letadlo Cirrus

Cirrus SR 22T – 3 pasažéři

Nejmodernější čtyřmístné letadlo současnosti Letadlo je vybaveno nejmodernější avionikou. Všechny letové hodnoty jsou na velkých obrazovkách jako v dopravních letadlech. Letadlo také vybaveno záchranným padákem, airbagy a odmrazováním. Více o letadle Cirrus SR22.
Počet pasažerů: 3
Cestovní rychlost: 300 km/h
Letadlo Cessna

Cessna 172 SP – 3 pasažéři

Ekonomické letadlo pro cestování na kratší vzdálenosti (cca do 600 km) Cessna 172 je nejrozšířenější letadlo pro soukromé cestování. Vyniká na letecké poměry nízkými náklady a malou náročností, kterou klade na pilota při řízení. Pro se také hojně využívá k výcviku pilotů.
Počet pasažerů: 3
Cestovní rychlost: 190 km/h
Letadlo Cessna 210

Cessna 210 – 5 pasažerů

Výkonné letadlo pro lety na větší vzdálenosti a pro až 5 osob Komplexní letadlo s pokročilou avionikou. Letadlo má zatahovací podvozek, stavitelnou vrtuli a kyslíkový systém pro let ve vyšších hladinách. Řízení tohoto letadla je opravdový zážitek.
Počet pasažerů: 5
Cestovní rychlost: 260 km/h

Nejčastější destinace našich zákazníků a kolik to přibližně stojí

Let si můžete naplánovat do jakékoliv evropské destinace. Ekonomicky a časově zajímavé je to přibližně do 1 200 km. Odlet si můžete zvolit z Prahy, Brna nebo Ostravy. Po domluvě i z jiného letiště. Cena zahrnuje všechny náklady na let tam a nazpět, zkušeného instruktora a čekání letadla na místě po dobu 5 hodin.

Odlety realizujeme z Prahy, Brna nebo Ostravy

Odlety z Prahy

Vzdálenost

Cessna 172 – 3 pasažeři
Cena za celé letadlo / vychází 1 pasažer

Brno

190 km

1:00

14 800 Kč / 4 950 Kč

Ostrava | Vídeň | Salzburg

280 km

1:30 21 000 Kč / 6 900 Kč
Waršava | Košice 550 km 2:50 38 500 Kč / 12 800 Kč
Dubrovník | Monaco | Nice 950 km

Ceny jsou orientační. Každý let je unikátní a cena se může lišit podle konkrétních požadavků. Ceny v přehledu jsou uvedeny bez DPH 21%.

Pro kalkulaci a rezervaci vašeho letu volejte +420 778 074 778


Platit můžete také těmito poukázkami