Letecký výlet Chorvatsko

Letecký výlet do Chorvatska

Poletíme se vykoupat na 2 dny do Chorvatska. K tomu soukromým letadlem. A aby toho nebylo málo, můžete letadlo řídit.

Doba letu – jedna cesta přibližně 3 hodiny

Poletíme bezpečným a moderním letadlem Cessna 172 SP (3 místa) nebo Cessna 210 (5 míst). Rychlost letu 200-260 km/h.

Trasa letu letadlem do Chorvatska

Přistání na chorvatském ostrově Lošinj

Vychutnáme si přiblížení přes moře přímo na dráhu letiště Lošinj. Tato fáze letu je velice vzrušující a i poměrně důležitá :-)).

Přistání na letišti Lošinj

Přistaneme na malém ostrově v Jaderském moři – Lošinj

Předpokládaná trasa letu

Trasa letu: Praha – Jindřichův Hradec – Mariazell – Klagenfurt (záložní letiště) – Ljublana – Lošinj. Výška letu přibližně 8000 ft, tj. cca 2 500 metrů nad mořem. Největší vrcholky Alp v oblasti mají 2 300 metrů. Na cestě přistaneme v Klagenfurtu nebo v Ljublaně pro vystřídání posádky a odbavení.

Čistá doba letu vychází na jednu cestu kolem 3 hodin. Délka trasy je cca 650 Km. Poletíme rychlostí 140 knotů (275 km/hodinu). Spotřeba je průměrně 55 litrů na hodinu letu.

Co s sebou

Jsme velmi limitováni velikostí zavazadlového prostoru a váhou. Proto prosím s sebou jen to nejnutnější, tedy plavky a ručník :-). To vše v nějakém skladném zavazadle jako třeba batůžek. Nezapomeňte platné cestovní doklady.

Určitě nebrat plynové vařiče (jakékoliv tlakové nádoby) nebo hořlaviny (líh, benzin do zapalovačů apod.). Ostré a nebezpečné předměty nahlásit před naložením zavazadel . Uložíme je tak, aby byly přepravovány bezpečně.

Ale hlavně, na palubu dobrou náladu a pohodu, ať se děje cokoliv.

Létání s námi se líbilo

Harmonogram akce. Celá akce je na 3 dny

Sraz účastníků a briefing posádky 8:00
Odlet z letiště Praha – Letňany

V případě varianty letu s řízením letadla je naplánováno 1 mezipřistání po trase (letiště GRAZ nebo Ljublana) na vystřídání pilotů – účastníků. O tento čas (cca 1 hodina) se prodlouží čas letu.

9:00
Přílet na letiště Lošinj, ubytování 12:30
Ubytování, volný program, koupání 1 den 1 den
Sraz účastníků, přesun na letiště 12:00
Odlet z letiště Lošinj 13:00
Přílet – Praha Letňany – Let 3 hodiny 16:00

Upřesnění konkrétního místa srazu na letišti a přesného času je součástí realizačních pokynů zasílaných při objednávce akce.

Do Chorvatska létáme 2 typy letu. Let je možno absolvovat jako vyhlídkový nebo s možností vyzkoušet si řízení letadla.

Vyzkoušejte si řídit letadlo na tomto letu. Létání s malým letadlem mimo letový řád má své úžasné kouzlo. Možnost sedět na sedadle pilota a vyzkoušet si, co všechno obnáší tato funkce je úžasná zkušenost. A navíc, pokud poletíme takto krásnou trasu :-)). Pro absolvování akce nemusíte mít žádné letecké zkušenosti.

Poletíme 4 místným letadlem Cessna 172. Na palubě bude zkušený a hlavně pohodový instruktor a 3 piloti, kteří se po třetinách letu vystřídají při řízení letadla (na levé sedačce) a v komunikaci. Po trase tedy 3x přistaneme.

Termíny akce a omezení

Akce je plánována na 3 dny. Datum odletu bude stanoveno více podle počasí, než podle pracovních a nepracovních dnů. Přesný termín akce upřesníme cca 2 dny předem na základě aktuálních zpráv o počasí. Pokud by na první plánovaný den akce nevycházelo počasí, obdržíte SMS-ku nebo zavoláme den předem, že akci přesouváme na další den.

Účast na akci není vhodná, pokud máte ihned po skončení naplánovány neodkladné a důležité záležitosti. Nemuseli bychom to stihnout a určitě nechceme podstupovat větší riziko jen proto, že někde musíme být včas.


Ceny a varianty výletu letadlem do Chorvatska

Letecký výlet do Chorvatska

Letecký výlet do Chorvatska

Poletíme se vykoupat na 2 dny do Chorvatska soukromým letadlem.

Přistaneme na malém ostrově v Jaderském moři - Lošinj

Cena 60 400 Kč
výlet pro 3 osoby | letadlo Cessna 172 nebo Cessna 210

Rezervujte si tento let již třeba na zítřek :-)

Nyní v sezoně létáme téměř každý den (s ohledem na počasí).

V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Let do Chorvatska pro 3 osoby (celé letadlo) s pilotováním letadla
60 400 Kč

Termín letu možno zvolit z naplánovaných termínů. Při obsazení letadla si termín letu můžete zvolit libovolně. Létáme 7 dní v týdnu od východu do soumraku :-)

Na výlet letadlem si vyhradtě celý den. Let lze po domluvě libovolně prodloužit. Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení letu. Ubytování není součástí ceny.


Dárkový poukaz

Na výlet letadlem do Chorvastka vám rádi vystavíme dárkový poukaz v krásné dárkové krabičce.

Dárkový poukaz vám pošleme poštou, vy ho předáte obdarovanému a ten si sám domluví termín letu.

Dárkové balení obsahuje poukaz na let vytištěný na tvrdém křídovém papíře, brožurku s realizačními pokyny s informacemi k letu a mapičkou, kam se před letem dostavit a pevnou dárkovou krabičku. Dárkový poukaz má platnost 12 měsíců, ale pevně věříme, že tak dlouho obdarovaný stejně nevydrží čekat :-D Náš zážitek Výlet letadlem Chorvatsko je úžasný dárek nejen k Vánocům :-)

Dárkový poukaz na akci výlet letadlem do Chorvatska můžete objednat zde:


Platit můžete také těmito poukázkami