Vyhlídkové lety Benešov

Vyhlídkové lety z letiště Benešov

Vyhlídkový let Konopiště vyhlídkové lety z letiště BENEŠOV třeba nad zámek Konopiště Vyhlídkový let nad přehradu Slapy z pohodlí kokpitu užijte si dechberoucí výhledy Posádka vyhlídkového letu ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT darujte blízkým
Romantický let letadlem

Romantický let

Miláčku, zařídil jsem pro Tebe modré z nebe…

Romantický vyhlídkový let pro dva zamilované. Neletíme nad žádné konkrétní místo, ale snažíme se letět tak, abychom se takřka dotkli mraků a zažili ten úžasný pocit odtržení od všech starostí, které necháme na zemi. Takže budeme stoupat…

Cena 9 400 Kč
30 minut pro 2 osoby | letadlo Cessna 172

Záleží nám na vaší bezpečnosti

Váhové limity a jiná omezení

Vyhlídkový let pro 1 osobu - max. váha účastníka 100 kg

Vyhlídkový let pro 3 osoby - max. váha posádky (3 účastníci) 250 kg

Minimální věk doporučujeme od 5 let. Menší děti si vyhlídkový let ještě moc neužijou. Doporučujeme dětem vzít z auta podsedák a z bezpečnostních důvodů musí děti sedět připoutané na svém vlastním sedadle (nelze je mít na klíně).

Maximální věk bez omezení :-)


Nejste-li si jistí nebo vážíte více, než jsou výše uvedené limity, ZAVOLEJTE NÁM a zkusíme společně nalézt vyhovující řešení ;-)

Můžeme letět třeba zítra

Chcete tip na víkend? Pojďte zkusit vyhlídkový let letadlem. Je to skvělý zážitek a uvidíte krásný kus naší země z ptačí perspektivy. Z letiště Benešov létáme třeba nad zámek Konopiště, údolí Vltavy či Sázavy nebo horu Blaník. Vyhlídkovým letem z Benešova coby originálním dárkem můžete potěšit své blízké nebo přátele a to nejen na Vánoce ;-) Stačí zavolat a jdeme na to! Už se těšíme na společné létání :-)  

Pro rezervace volejte: 778 074 778

 

Vyhlídkový let Benešov

Jakými letadly létáme z Benešova

Na všechny vyhlídkové lety letadlem z letiště Benešov nasazujeme pouze osvědčená a bezpečná letadla Cessna 172, Cessna 152 nebo Piper Archer. Tak nějak jsme přišli na to, že lepší letadla na vyhlídkový let prostě nejsou :-D Lety nad centrem Prahy realizujeme novým dvoumotorovým letounem Tecnam P2006 Twin, který je vybaven nejnovější avionikou, je velmi komfortní a protože je to hornoplošník, je z něho výborný výhled a to je u vyhlídkového letu přece nejdůležitější :-)

Dárkový poukaz

Na tyto lety vám také vystavíme hezký dárkový poukaz.
 • Dárkový poukazPlatnost poukazu 12 měsíců
 • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
 • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
 • Doručení obvykle do 48 hodin
 • Možnost zaslání poukazu online
 • Obdarovaný si sám vybere termín letu

Odlety: letiště Benešov

Letiště Benešov se nachází mezi obcemi Bystřice a Nesvačily a je snadno dostupné autem po silnici E55. Z Prahy jste na letišti Benešov za přibližně 30 minut. Letiště Benešov má dlouhou leteckou tradici a je vhodným místem odletu pro vyhlídkové lety po Středočeském kraji. Častým cílem letů jsou zámek Konopiště, který je od letiště vzdálen pouze pár minut letu, bájná a pověstmi opředená hora Blaník, meandry Vltavy a Vltavská kaskáda nebo údolí Sázavy. Opravdovou lahůdkou je let velkým dvoumotorovým letadlem nad centrum Prahy, který realizujeme právě z letiště Benešov. Pilotem na zkoušku Nesvačily 126 257 51 Bystřice u Benešova www.pilotemnazkousku.cz Telefon 778 074 778 Kontakty a mapka na letiště Benešov

Naši účastníci odchází od letadla naprosto nadšenívysmátíšťastníunešení a to je pro nás největší odměna...

Jsme největší letecká společnost v ČR realizující vyhlídkové lety z 12 letišť. Týdně létáme desítky letů, máme už přes 35 000 spokojených zákazníků a spolehlivých partnerů.


Co o nás napsali naši účastníci


Starají se o vás

 • Robin Mahdal Letový dispečer

  Robin má na starosti plánování všech našich letů a posádek. Z celé firmy ví nejlépe, kde co lítá... Občas mu vypomáhá jeho pes, když zrovna nespí... (ten pes :-))

 • Magdalena Krákorová Letový dispečer

  Magdalena má na starosti péči o naše zákazníky. Pomůže vám zarezervovat termín nebo vybrat ten správný zážitek jako dárek. Lítá ve vzduchu i na silnici, ale samozřejmě vždy podle předpisů :-)

O nás

Pilotem na zkoušku je spolehlivá letecká společnost

Jsme největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety z několika letišť v ČR. Denně létáme desítky letů a máme za rok přes 3 800 spokojených zákazníků.

Už s námi letělo přes 35 000 spokojených účastníků

Co je naším tajemstvím úspěchu?

Že to u nás jednoduše funguje :-)) Koupíte poukaz, rezervujete termín a letíte.

Už se na vás moc těšíme...


Platit můžete také těmito poukázkami