Vyhlídkové lety Karlovy Vary

Vyhlídkové lety z letiště Karlovy Vary

Vyhlídkový let z Karlových Varů vyhlídkové lety z letiště KARLOVY VARY hrad Loket proleťte se s námi nad HRAD LOKET Vyhlídkový let Praha posádka zážitek na celý život VYHLÍDKOVÝ LET DARUJTE

Můžeme letět třeba zítra

Vyhlídkový let letadlem z Karlových Varů je skvělý zážitek a může se stát bezva náplní vašeho nedělního odpoledne. Z letiště Karlovy Vary létáme každý den nad zajímavá místa v okolí, tak zavolejte a poleťte s námi. Vyhlídkový let může být i skvělým dárkem nejen k Vánocům :-)  

Pro rezervace volejte: 778 074 778

 

Vyhlídkový let nad Karlovy Vary

Jakými letadly létáme z Karlových Varů

Všechny vyhlídkové lety letadlem z letiště Karlovy Vary realizujeme bezpečnými a moderními letadly Cessna 152/172. Velká výhoda těchto letounů spočívá v umístění křídla nahoře na trupu, čili je z nich parádní a ničím nerušený výhled.

Dárkový poukaz

Na tyto lety vám také vystavíme hezký dárkový poukaz.
 • Dárkový poukazPlatnost poukazu 12 měsíců
 • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
 • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
 • Doručení obvykle do 48 hodin
 • Možnost zaslání poukazu online
 • Obdarovaný si sám vybere termín letu

Odlety: letiště Karlovy Vary

Na mezinárodní letiště Karlovy Vary dorazíte autem z centra Karlových Varů za 15 minut autem po rychlostní silnici č.6 směrem na Olšová Vrata. Letiště Karlovy Vary je skvělý výchozí bod pro celou řadu zajímavých tras vyhlídkových letů po západních Čechách, nad hrad Loket, Mariánské Lázně, horu Klínovec a krásné Krušné hory.

Sraz posádek je na letišti u budouvy letecké školy a akrobatického centra, hned vedle letištního termínálu.

Kontakty a mapka na letiště Karlovy Vary
K Letišti 132
360 01 Karlovy Vary
www.pilotemnazkousku.cz
Telefon 778 074 778


Záleží nám na vaší bezpečnosti

Váhové limity a jiná omezení

Vyhlídkový let pro 1 osobu - max. váha účastníka 100 kg

Vyhlídkový let pro 3 osoby - max. váha posádky (3 účastníci) 250 kg

Minimální věk účastníka zážitku, který si bude zkoušet řízení, je 15 let u UL letadla, resp. 16 let u velkého letadla Cessna/Cirrus nebo u vrtulníku.

Minimální věk neřídícího účastníka doporučujeme od 5 let. Menší děti si let ještě moc neužijou. Doporučujeme dětem vzít z auta podsedák a z bezpečnostních důvodů musí děti sedět připoutané na svém vlastním sedadle (nelze je mít na klíně).

Maximální věk bez omezení :-)


Nejste-li si jistí nebo vážíte více, než jsou výše uvedené limity, ZAVOLEJTE NÁM a zkusíme společně nalézt vyhovující řešení ;-)Naši účastníci odchází od letadla naprosto nadšenívysmátíšťastníunešení a to je pro nás největší odměna...

Jsme největší letecká společnost v ČR realizující vyhlídkové lety z 12 letišť. Týdně létáme desítky letů, máme už přes 35 000 spokojených zákazníků a spolehlivých partnerů.


Co o nás napsali naši účastníci


Starají se o vás

 • Robin Mahdal Letový dispečer

  Robin má na starosti plánování všech našich letů a posádek. Z celé firmy ví nejlépe, kde co lítá... Občas mu vypomáhá jeho pes, když zrovna nespí... (ten pes :-))

 • Magdalena Krákorová Letový dispečer

  Magdalena má na starosti péči o naše zákazníky. Pomůže vám zarezervovat termín nebo vybrat ten správný zážitek jako dárek. Lítá ve vzduchu i na silnici, ale samozřejmě vždy podle předpisů :-)

O nás

Pilotem na zkoušku je spolehlivá letecká společnost

Jsme největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety z několika letišť v ČR. Denně létáme desítky letů a máme za rok přes 3 800 spokojených zákazníků.

Už s námi letělo přes 35 000 spokojených účastníků

Co je naším tajemstvím úspěchu?

Že to u nás jednoduše funguje :-)) Koupíte poukaz, rezervujete termín a letíte.

Už se na vás moc těšíme...


Platit můžete také těmito poukázkami