Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky

Vánoce už se opět velmi rychle blíží. Lámete si hlavu a nevíte, jaké zajímavé vánoční dárky nadělit svým blízkým a potřebujete tip na originální dárek v letošním roce? Připravili jsme pro vás seznam ověřených leteckých zážitků, které opravdu potěší. Nejlepší originální vánoční dárek, který udělá obrovskou radost je totiž zážitek ;-). Letošní Vánoce jsou tak ve znamení opravdu originálních leteckých zážitků.

Vánoce by měly být svátky klidu a pohody, ale i splnění těch nejtajnějších přání. Už bylo dost praktických dárků, nyní je čas na opravdové prožitky. Dali jsme dohromady přehled s tipy na vánoční dárky, kde naleznete například naší nejoblíbenejší akci Pilotem na zkoušku, kde si obdarovaný vyzkouší řídit skutečné letadlo, pohodové vyhlídkové lety nad zajímavá místa naší vlasti, akční adrenalinové zážitky s vrtulníkem či letecké výlety letadlem po Evropě. Na své si tak přijde opravdu každý. Udělejte radost svým blízkým a nadělte jim k Vánocům originální dárek - letecký zážitek! Moc se na ně těšíme ;-)

Krásný vánoční dárek v originální krabičce

Na každý náš letecký zážitek vám rádi vystavíme dárkový poukaz v originální dárkové krabičce. Stačí už jen krabičku schovat pod stromeček a váš vánoční dárek je připraven :-) Dárkový poukaz od nás obdržíte dle zvoleného způsobu doručení buďto poštou, PPLkem nebo emailem. V případě, že na dárkový poukaz spěcháte nebo nechcete riskovat, že poštou krabička nedorazí do Vánoc včas, doporučujeme zvolit způsob úhrady online platební kartou a zaslání poukazu v elektronické podobě emailem. Obdržíte tak poukaz k vytištění ihned po zaplacení kartou.

Dárkový poukaz předáte obdarovanému a ten si sám domluví termín letu. Vánoční dárek v podobě leteckého zážitku se bude určitě líbit :-) Kdyby se přecijenom ukázalo, že tento vánoční dárek není úplně vhodný, platí naše garance 30 dní na vrácení peněz.

Dárková krabička obsahuje poukaz na let vytištěný na tvrdém křídovém papíře, brožurku s realizačními pokyny, informacemi k letu a mapičkou, kam se před letem dostavit.

Dárkový poukaz má platnost 12 měsíců, ale pevně věříme, že tak dlouho obdarovaný stejně nevydrží čekat :-D

Letecké vánoční dárky objednávejte zde:

Nyní ke každému videu v Praze originální USB klíčenka!

Natočené video ve formátu FULL HD nyní od nás obržíte ihned po letu a odnesete si ho na stylové USB klíčence ve tvaru letadélka :-)

Originální USB ve tvaru letadla

Video přehrajete na kterékoliv HD televizi nebo vhodném počítačovém monitoru.

Budete mít opravdu originální vzpomínku na tento zážitek.

Zjistit více informací o videu z letu