Vyhlídkový let letadlem do Alp

V rakouských Alpách byl už skoro každý – lyžování i turistika jsou v posledních několika letech velmi oblíbené aktivity, jak trávit volný čas. Kdo ale viděl Alpy z ptačí perspektivy? My vám tento neskutečný zážitek – vyhlídkový let letadlem do Alp – dokážeme zařídit. Vyhlídkové lety do Alp jsou našimi piloty jedny z nejoblíbenějších.
Výlet do Alp letadlem

Vyhlídkový let letadlem do Alp je úžasný zážitek!

Léto se pomalu chýlí ke konci a tak zbývá už jen několik málo dní, kdy se dá nad Alpy letět. Bezpečnost letu je pro nás na prvním místě a tak velmi dbáme na to, aby i letové podmínky byly perfektní. Bohužel neznamená, že když je v Praze krásně, musí být krásně i v Alpách. A tak se snažíme lety do Alp plánovat tak, abyste si parádní počasí užívali i při vyhlídkách na velehory. Odlétá se z Prahy, z letiště Letňany. Sraz účastníků bývá již kolem 8 hodiny ranní. Po krátkém briefingu pak účastníci usedají do letadla. Létá se moderním letadlem Cessna 172, případně větším letadlem Cessna 206.
Vyhlídkový let letadlem do Alp je nezapomenutelný zážitek.

Zasněžené vrcholky Alp – taková panoramata uvidíte při vyhlídkovém letu do Alp.

Při vyhlídkovém letu do Alp nás čeká zastávka v Salzburgu, kde si můžete dát oběd a prohlédnout jedinečná Hangár 7, kde jsou k vidění všechna letadla, vrtulníky, stíhačky, ale i formule značky Red Bull. Tedy, pokud zrovna někde nelétají… :) Během celého letu do Alp samozřejmě můžete fotografovat i natáčet. A to vám určitě doporučujeme, protože budete mít pak památku na celý život.
Let letadlem nad Alpy je ideální dárek pro vaše blízké

Vyhlídkový let letadlem do Alp si opravdu užijete!

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně vyhlídkového letu letadlem do Alp, neváhejte nás kontaktovat. A nezapomeňte, máte letos posledních pár dní k tomu, si rezervovat let do Alp! Těšíme se na vás! :)

Sdílet