Rozšiřujeme nabídku letů vrtulníkem

Láká vás vyhlídkový let vrtulníkem? Ve snaze obohatit letecké zážitky jsme pro vás rozšířili nabídku vyhlídkových letů vrtulníkem z letiště Hradec Králové. Máte zde na výběr ze 3 moderních vrtulníků a nové krásné trasy, které vás zavedou nad krajiny východních Čech. 

Let vrtulníkem Enstrom 480B pro celou rodinu

Vydejte se s rodinou na netradiční výlet, vydejte se na vyhlídkový let vrtulníkem Enstrom 480B. Tento vrtulník je známý svou spolehlivostí a komfortem a je ideální pro čtyři osoby. S motorem Rolls Royce 250-C20W zažijete plynulý a bezpečný let. Naši piloti vás provedou trasou plnou ohromujících výhledů. Připravte se na dobrodružství, které si vaše rodina bude pamatovat po mnoho let!

Vrtulník Enstrom 480B

Začínáme na Letišti Hradec Králové, poté přelétáme nad historickým městem Smiřice a pevnostním Josefovem. Následují malebné výhledy na Jaroměř u soutoku Labe a Úpy. Poté si užijete pohled na barokní areál Kuks. Následuje nádherný výhled na jednu z nejkrásnějších přehrad v Česku, vodní nádrž Les Království. Další na trase je město Hořice, známé svými kamenosochařskými tradicemi, a působivá vesnice Cerekvice nad Bystřicí. Nakonec proletíte městem Hradec Králové, a vrátíte se zpět na letiště.

Les Království

Prémiový zážitek: Luxusní let vrtulníkem Bell 206

Vrtulník Bell 206 jistě znáte! Je hvězdou filmového plátna. Tímto vrtulníkem létají reportéři, policisté, členové FBI v amerických filmech a krimi seriálech. Tento elegantní vrtulník pojme až 4 osoby, takže si můžete užít nezapomenutelný vyhlídkový let v pohodlí a stylu.

Vrtulník Bell 206

Pro vyhlídkový let vrtulníkem Bell 206 jsme zvolili trasu, která začíná na letišti Hradec Králové. Z výšky se naskytne pohled na historické město Opočno, známé svým renesančním zámkem obklopeným rozlehlými parky. Dalším bodem je město Dobruška s její charakteristickou barokní radnicí. Přeletíte také Nové Město nad Metují, kde vynikne starobylý hrad a zachovalé městské hradby. Významná část trasy je vodní nádrž Rozkoš, oblíbené rekreační místo s nádherným výhledem na vodu a okolní přírodu. Let pokračuje přes Josefov, pevnostní město s unikátní vojenskou architekturou.

Nové Město nad Metují

Zážitek z letu v unikátním vrtulníku Schweizer 269C

Let vrtulníkem Schweizer 269C je ideální volbou pro jednotlivce v hledání adrenalinového zážitku. Jedná se o lehký vrtulník, který vyniká svou manévrovatelností. Velkým plusem je jeho otevřený kokpit, který poskytuje dechberoucí výhledy, díky nimž si každý let užijete na maximum!

Vrtulník Schweizer 269C

S vrtulníkem Schweizer 269C zamíříme k baroknímu zámku Smiřice. Proletíme se nad hospitalem Kuks, a nad zámkem Cerekvice nad Bystřicí, kde uvidíte elegantní architekturu obklopenou zelení. Let pokračuje k romantickému zámku Hrádek u Nechanic, jehož neo-gotická věž vynikne mezi rozlehlými parky. Před návratem na letiště Hradec Králové proletíte nad samotným městem, kde můžete obdivovat jeho historické centrum z unikátní perspektivy.

Kuks

Výběr trasy a typu vrtulníku ponecháváme zcela na vás, abyste si mohli užít let přesně podle vašich představ.  Pro ty, kteří mají let vrtulníkem na seznamu přání, tato sezóna je ta pravá na to si sen splnit. Nabízíme také dárkové poukazy, takže můžete tento nevšední zážitek darovat svým blízkým. Let vrtulníkem je opravdu jedinečný a stojí za to ho zažít. Těšíme se na vás a připomínáme, že rezervace letů jsou v plném proudu!

Sdílet