Pilotem na zkoušku

Vyzkoušíte si řídit skutečné letadlo nebo vrtulník...

Poznáte, zda máte talent pro řízení letadla nebo vrtulníku a jestli dokážete s klidem řešit nouzové situace.

Odkud můžete letět Pilotem na zkoušku

Mapa letišť odkud létáme akci Pilotem na zkoušku Letiště Praha Letňany Letiště Příbram Letiště Hosín České Budějovice Hradec Králové Letiště (LKHK) Letiště Brno Tuřany Letiště Benešov Letiště Sazená Letiště Mladá Boleslav Letiště Roudnice Letiště Karlovy Vary Letiště Plzeň Letiště Ostrava Mošnov

O akci Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku je zážitková akce, při které si obdarovaný vyzkouší řídit skutečné letadlo nebo vrtulník za letu. Vše samozřejmě pod dohledem zkušeného instruktora letecké školy. Akce začíná předletovým briefingem, kde společně probereme základy řízení letadla, vysvětlíme si, na co jsou jednotlivé palubní přístroje, na mapě naplánujeme trasu letu a řekneme si něco o bezpečnosti letu, nouzových postupech a o všem, co vás jako 2. pilota může při letu potkat.

Foto ze zážitkové akce pilotem letadla Cessna na zkoušku Řídit skutečné letadlo – to je zážitek!

Po startu v bezpečné výšce převezmete řízení letadla a dál už je to na vás! :-) Ba ne, váš kapitán-instruktor vám bude samozřejmě radit a pomáhat a společnými silami doletíte na cílové letiště, kde přistanete. Během letu budete mít na starosti řízení letadla a kontrolu důležitých palubních přístrojů. Vyzkoušíte si tak, jak se s opravdovým letadlem zatáčí, mění výška a rychlost, jak funguje letecká navigace podle mapy a zažijete jaké to je být skutečným pilotem :-)

Více o jednotlivých variantách zde:
Pilotem letadla Pilotem vrtulníku Let na Ruzyň Pilotem UL letadla

Dárkový poukaz

Na letecký zážitek Pilotem na zkoušku vám rádi vystavíme dárkový poukaz v krásné dárkové krabičce. Dárkový poukaz vám pošleme poštou, vy ho předáte obdarovanému a ten si sám domluví termín letu.

Dárkové balení obsahuje poukaz na let vytištěný na tvrdém křídovém papíře, brožurku s realizačními pokyny s informacemi k letu a mapičkou, kam se před letem dostavit a pevnou dárkovou krabičku.

Dárkový poukaz má platnost 12 měsíců, ale pevně věříme, že tak dlouho obdarovaný stejně nevydrží čekat :-D Náš zážitek Pilotem na zkoušku je úžasný dárek pro každého chlapa :-)

Dárkový poukaz na akci Pilotem na zkoušku můžete objednat zde:

Proč létat s námi

Létáme každý den a jsme připraveni letět s vámi klidně zítra. Létáme z více než 12 letišť po celé ČR. Určitě si vyberete :-) Těšíme se na vás!

Volejte: 778 074 778

Bezpečnost je u nás na prvním místě. Pro naše lety používáme pouze spolehlivá a bezpečná letadla a vrtulníky americké produkce.

Na naše lety nasazujeme osvědčené stroje značek Cessna, Piper, Cirrus, Robinson, CTSW a Tecnam.

Nemáme 40 let stará letadla.

Jsme parta profesionálních pilotů milující letadla a létání. Už se na vás moc těšíme.

Největší radost máme, když vás vidíme vystupovat z letadla nebo vrtulníku s tím nepopsatelným výrazem blaha ve tváři :-)))) Těšíme se na vás!!


Co o nás napsali naši účastníci

Video z akce Pilotem na zkoušku


Létání s námi se líbilo


Platit můžete také těmito poukázkami