Garance spokojenosti

Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete vrátit poukaz do 30 dnů od objednávky, obratem vám vrátíme peníze. Jsme největší letecká firma v ČR. Létáme nejvíce vyhlídkových letů.

Proč koupit dárkový poukaz u nás?

Protože to u nás jednoduše funguje! ;-) Koupíte dárkový poukaz, zavoláte, objednáte termín letu a letíte. Létáme každý den od východu do západu a někdy i v noci :-) Realizujeme týdně desítky letů a letělo s námi již více než 35 000 účastníků.

Nákupem zážitku u nás se vyhnete výběru neseriózního prodejce

Je jich hodně a obezřetnost je na místě. U nás se toho rizika vyvarujete. Mnohé lákavé nabídky poskytovatelů zážitků končí tím, že se obdarovaný nakonec už nikam nedovolá. Na našich telefonních číslech jsou vám k dispozici naše letové dispečerky každý den od 9:00 do 17:00 a to včetně víkendů a státních svátků. Našich zákazníků si vážíme a chceme vám poskytnou tu nejlepší možnou péči.

30 dní garance vrácení peněz

Pokud se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete nám dárkový poukaz vrátit, vrátíme vám obratem vaše peníze.

Výměna zážitků za jiný ZDARMA

Je nám jasné, že ne vždy se při výběru zážitku úplně podaří trefit se obdarovanému do vkusu, a proto nabízíme bezplatnou možnost výměny dárkového poukazu za jakýkoli jiný z naší nabídky ve stejné ceně nebo s případným doplatkem rozdílu. Kdo vždycky toužil letět vrtulníkem a zrovna dostal let letadlem, určitě nemusí smutnit :-) Jediné, co je pro výměnu potřeba udělat, je napsat nám buď na email rezervace@pilotemnazkousku.cz nebo zavolat na telefon 778 074 778 a my již vše zařídíme a vrtulník vám nachystáme ;-)

Nevíte, který zážitek zvolit? Zkuste UNIVERZÁLNÍ POUKAZ

Prohlížíte si naší nabídku a nemůžete se rozhodnout, který zážitek vybrat? Nevadí, vyberte univerzální dárkový poukaz, který předáte obdarovanému a on si na jeho základě sám vybere.

Univerzální dárkový poukaz na vyhlídkový let můžete objednat zde:

Objednat univerzální poukaz!

Platnost poukazu je 12 měsíců

Platnost našich dárkových poukazů je 12 měsíců od zakoupení poukazu. Obdarovaný si tedy v této roční lhůtě musí zarezervovat termín letu. Věříme, že tak dlouho ale nevydržíte čekat :-)