Vyhlídkové lety České Budějovice


Můžeme letět třeba zítra

Nevíte, co dělat o víkendu? Pojďte s námi létat! Letiště Hosín je díky své poloze ideálním výchozím bodem pro řadu krásných tras vyhlídkových letů. Z letiště České Budějovice – Hosín startujeme vyhlídkové lety nad krásný zámek Hluboká, nad Český Krumlov nebo nad úchvatnou Šumavu. Však mrkněte níže a určitě si vyberete :-)  

Pro rezervace volejte: 778 074 778

 

Vyhlídkový let České Budějovice

Jakými letadly létáme z Hosína

Všechny vyhlídkové lety letadlem z letiště České Budějovice Hosín realizujeme těmi nejlepšími letadly pro vyhlídkové lety - Cessnou 172 nebo luxusními stroji Diamond DA-40, DA-42 nebo sedmimístnou DA-62. Létáme pouze s novými moderními a bezpečnými letadly.

Dárkový poukaz

Na tyto lety vám také vystavíme hezký dárkový poukaz.
 • Dárkový poukazPlatnost poukazu 12 měsíců
 • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
 • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
 • Doručení obvykle do 48 hodin
 • Možnost zaslání poukazu online
 • Obdarovaný si sám vybere termín letu

Odlety: letiště Hosín

Letiště Hosín je vzdálené 15 minut autem od Českých Budějovic po silnici č. 603. Svou polohou je letiště Hosín předurčeno k ideálnímu místu startu vyhlídkových letů po jižních Čechách, nad zámek Hluboká, Šumavu, Český Krumlov nebo i rakouské Alpy.

Sraz posádek je na letišti u budouvy letištní restaurace, kde si může případný čekající doprovod dát něco dobrého k jídlu i pití :-)

Pilotem na zkoušku
Letiště Hosín
373 41 Hluboká nad Vltavou
www.pilotemnazkousku.cz
Telefon 778 074 778

Kontakty a mapka na letiště Hosín


Záleží nám na vaší bezpečnosti

Váhové limity a jiná omezení

Vyhlídkový let pro 1 osobu - max. váha účastníka 100 kg

Vyhlídkový let pro 3 osoby - max. váha posádky (3 účastníci) 250 kg

Minimální věk účastníka zážitku, který si bude zkoušet řízení, je 15 let u UL letadla, resp. 16 let u velkého letadla Cessna/Cirrus nebo u vrtulníku.

Minimální věk neřídícího účastníka doporučujeme od 5 let. Menší děti si let ještě moc neužijou. Doporučujeme dětem vzít z auta podsedák a z bezpečnostních důvodů musí děti sedět připoutané na svém vlastním sedadle (nelze je mít na klíně).

Maximální věk bez omezení :-)


Nejste-li si jistí nebo vážíte více, než jsou výše uvedené limity, ZAVOLEJTE NÁM a zkusíme společně nalézt vyhovující řešení ;-)Naši účastníci odchází od letadla naprosto nadšenívysmátíšťastníunešení a to je pro nás největší odměna...

Jsme největší letecká společnost v ČR realizující vyhlídkové lety z 12 letišť. Týdně létáme desítky letů, máme už přes 35 000 spokojených zákazníků a spolehlivých partnerů.


Co o nás napsali naši účastníci


Starají se o vás

 • Robin Mahdal Letový dispečer

  Robin má na starosti plánování všech našich letů a posádek. Z celé firmy ví nejlépe, kde co lítá... Občas mu vypomáhá jeho pes, když zrovna nespí... (ten pes :-))

 • Magdalena Krákorová Letový dispečer

  Magdalena má na starosti péči o naše zákazníky. Pomůže vám zarezervovat termín nebo vybrat ten správný zážitek jako dárek. Lítá ve vzduchu i na silnici, ale samozřejmě vždy podle předpisů :-)

O nás

Pilotem na zkoušku je spolehlivá letecká společnost

Jsme největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety z několika letišť v ČR. Denně létáme desítky letů a máme za rok přes 3 800 spokojených zákazníků.

Už s námi letělo přes 35 000 spokojených účastníků

Co je naším tajemstvím úspěchu?

Že to u nás jednoduše funguje :-)) Koupíte poukaz, rezervujete termín a letíte.

Už se na vás moc těšíme...


Platit můžete také těmito poukázkami