Vyhlídkové lety Roudnice

Vyhlídkové lety z letiště Roudnice nad Labem

Vyhlídkový let hrad Sloup ROUDNICE třeba nad hrad Sloup vyhlídkové lety z letište Vyhlídkový let na Říp TEŠÍME SE NA VÁS! Užijte si krásy roudnického okolí Účastníci letu darujte zážitek na CELÝ ŽIVOT
karlstejn

Romantický let

Miláčku, zařídil jsem pro Tebe modré z nebe…

Let pro dva zamilované. Neletíme nad žádné konkrétní místo, ale snažíme se letět tak, abychom se takřka dotkli mraků a zažili ten úžasný pocit odtržení od všech starostí, které necháme na zemi. Takže budeme stoupat…

Cena 10 900 Kč
30 minut pro 2 osoby | letadlo Cessna 172
Noční let letadlem

Noční let nad Prahou

Pro ty, co chtějí zažít něco opravdu jedinečného…

Vychutnáte si let nad zářící noční Prahou z výšky 3000 stop a přistání na osvětlenou dráhu letiště…

Cena 10 900 Kč
30 minut pro 3 osoby | letadlo Cessna 172
Roudnice

Vyhlídkový let z Roudnice pro 5 osob

Jedinečná příležitost vzít celou rodinu na vyhlídkový let!

Pouze z letiště Roudnice nad Labem vám nabízíme vzrušující 30minutový let pro 5 osob. Z oblohy obdivujte kouzlo Máchova jezera, posvátnou horu Říp i tajemné hrady Kokořín a Houska.

Cena 10 850 Kč
30 minut pro 5 osob | letadlo Piper Seneca

Můžeme letět třeba zítra

Z letiště Roudnice létáme každý den nad celou řadu zajímavých míst v okolí. Nejžádanější jsou lety nad horu Říp, pevnost Terezín, Mělník, hrad Hazmburk nebo České středohoří a Milešovku. Pokud chcete prožít nevšední zážitek se svými přáteli nebo rodinou, zkuste vyhlídkový let moderním letadlem. Garantujeme, že si to opravdu užijete :-) Vyhlídkovým letem z Roudnice nad Labem coby originálním dárkem můžete potěšit své blízké nebo přátele a to nejen na Vánoce ;-) Stačí zavolat a jdeme na to! Už se těšíme na společné létání :-)  

Pro rezervace volejte: 778 074 778

 

Jakými letadly létáme z Roudnice

Všechny vyhlídkové lety letadlem z letiště Roudnice nad Labem realizujeme pouze osvědčenými a bezpečnými letadly Cessna 172, Cessna 152, Piper Archer nebo dvoumotorovým letadlem Piper Seneca. Tak nějak jsme přišli na to, že lepší letadla na vyhlídkové lety prostě nejsou :-D Velkou výhodou letadel Cessna je to, že je z nich parádní výhled, protože křídlo je umístěné nahoře na trupu a nepřekáží tak ve výhledu, a to se u vyhlídkového letu hodí :-)

Dárkový poukaz

Na tyto lety vám také vystavíme hezký dárkový poukaz.
 • Dárkový poukazPlatnost poukazu 12 měsíců
 • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
 • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
 • Doručení obvykle do 48 hodin
 • Možnost zaslání poukazu online
 • Obdarovaný si sám vybere termín letu

Odlety: letiště Roudnice

Letiště Roudnice se nachází na západním okraji města Roudnice nad Labem. Nejrychleji se na letiště dostanete po dálnici D8 přes exit na 29. km. Z Prahy jste na letišti Roudnice za přibližně 30 minut. Letiště Roudnice je vhodným místem odletu pro vyhlídkové lety po Středočeském kraji. Častým cílem letů jsou hora Říp, která je od letiště vzdálena pouze pár minut letu, zámek Mělník, skvělý je i výlet nad hrady Kokořín, Bezděz nebo Hazmurk. Nádherný je let k Milešovce a nad České středohoří. Pilotem na zkoušku Žižkova 2497 41 301 Roudnice nad Labem www.pilotemnazkousku.cz Telefon 778 074 778 Kontakty a mapka na letiště Roudnice

Záleží nám na vaší bezpečnosti

Váhové limity a jiná omezení

Vyhlídkový let pro 1 osobu - max. váha účastníka 100 kg

Vyhlídkový let pro 3 osoby - max. váha posádky (3 účastníci) 250 kg

Minimální věk účastníka zážitku, který si bude zkoušet řízení, je 15 let u UL letadla, resp. 16 let u velkého letadla Cessna/Cirrus nebo u vrtulníku.

Minimální věk neřídícího účastníka doporučujeme od 5 let. Menší děti si let ještě moc neužijou. Doporučujeme dětem vzít z auta podsedák a z bezpečnostních důvodů musí děti sedět připoutané na svém vlastním sedadle (nelze je mít na klíně).

Maximální věk bez omezení :-)


Nejste-li si jistí nebo vážíte více, než jsou výše uvedené limity, ZAVOLEJTE NÁM a zkusíme společně nalézt vyhovující řešení ;-)Naši účastníci odchází od letadla naprosto nadšenívysmátíšťastníunešení a to je pro nás největší odměna...

Jsme největší letecká společnost v ČR realizující vyhlídkové lety z 12 letišť. Týdně létáme desítky letů, máme už přes 35 000 spokojených zákazníků a spolehlivých partnerů.


Co o nás napsali naši účastníci


Starají se o vás

 • Robin Mahdal Letový dispečer

  Robin má na starosti plánování všech našich letů a posádek. Z celé firmy ví nejlépe, kde co lítá... Občas mu vypomáhá jeho pes, když zrovna nespí... (ten pes :-))

 • Magdalena Krákorová Letový dispečer

  Magdalena má na starosti péči o naše zákazníky. Pomůže vám zarezervovat termín nebo vybrat ten správný zážitek jako dárek. Lítá ve vzduchu i na silnici, ale samozřejmě vždy podle předpisů :-)

O nás

Pilotem na zkoušku je spolehlivá letecká společnost

Jsme největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety z několika letišť v ČR. Denně létáme desítky letů a máme za rok přes 3 800 spokojených zákazníků.

Už s námi letělo přes 35 000 spokojených účastníků

Co je naším tajemstvím úspěchu?

Že to u nás jednoduše funguje :-)) Koupíte poukaz, rezervujete termín a letíte.

Už se na vás moc těšíme...


Platit můžete také těmito poukázkami