Vyhlídkové lety Plzeň

Vyhlídkové lety z letiště Plzeň - Líně

Vyhlídkový let centrum Plzně vyhlídkové lety z letiště PLZEŇ - LÍNĚ Vyhlídkový let Konopiště třeba na hrad Konopiště Užijte si nevšední podívanou Účastníci vyhlídkového letu UŽ SE NA VÁS TĚŠÍME!
Vyhlídkový let vrtulníkem nad Brněnskou přehradou

VYHLÍDKOVÝ LET VRTULNÍKEM PRO 3 OSOBY PLZEŇ

Půlhodinový let vrtulníkem pro 3 osoby z Plzně nadchne každého.

Poletíme moderním vrtulníkem Robinson R44

Cena 16 900 Kč
30 minut pro 3 osoby | vrtulník Robinson R44

Můžeme letět třeba zítra

Přemýšlíte, co podniknout s rodinou či s přáteli o víkendu? Máme pro vás tip! Pojďte se s námi proletět a zkuste vyhlídkový let letadlem z Plzně – Líní. Je to báječný zážitek a objevíte kus naší země z nevšední perspektivy, jak ji vídí jen ptáci :-) Stačí zavolat a jdeme na to! Už se těšíme na společné létání :-)  

Pro rezervace volejte: 778 074 778

 

Jakými letadly létáme z Plzně

Vyhlídkové lety z letiště Plzeň – Líně realizujeme moderními letadly americké produkce řady Cessna 172 a Cessna 152. Jsou to osvědčená bezpečná a moderní letadla, z kterých je díky umístění křídla nahoře na trupu parádní výhled. Cessna 172 je větší a pohodlnější letadlo pro 4 osoby (pilot + 3 pasažéři) a Cessna 152 je menší dvoumístné letadlo pro pilota a jednoho pasažéra.

Dárkový poukaz

Na tyto lety vám také vystavíme hezký dárkový poukaz.
 • Dárkový poukazPlatnost poukazu 12 měsíců
 • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
 • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
 • Doručení obvykle do 48 hodin
 • Možnost zaslání poukazu online
 • Obdarovaný si sám vybere termín letu

Odlety: letiště Plzeň Líně

Na letiště Plzeň Líně dorazíte z centra Plně autem za přibližně 20 minut. Příjezd k letišti je možné přes obec Líně, Červený Újezd nebo Nová Ves. Historie letiště Plzeň Líně sahá až k 2. sv. válce od kdy sloužilo naší armádě coby základna prodových stíhacích letounů. V dnešní době již bývalé vojenské letiště slouží jako základna vrtulníků integrovaného záchranného systému a je k dispozici leteckým školám a pro pořádání vyhídkových letů. Pilotem na zkoušku Letiště Plzeň Líně 330 21 Líně www.pilotemnazkousku.cz Telefon 778 074 778 Kontakty a mapka na letiště Plzeň Líně

Záleží nám na vaší bezpečnosti

Váhové limity a jiná omezení

Vyhlídkový let pro 1 osobu - max. váha účastníka 100 kg

Vyhlídkový let pro 3 osoby - max. váha posádky (3 účastníci) 250 kg

Minimální věk účastníka zážitku, který si bude zkoušet řízení, je 15 let u UL letadla, resp. 16 let u velkého letadla Cessna/Cirrus nebo u vrtulníku.

Minimální věk neřídícího účastníka doporučujeme od 5 let. Menší děti si let ještě moc neužijou. Doporučujeme dětem vzít z auta podsedák a z bezpečnostních důvodů musí děti sedět připoutané na svém vlastním sedadle (nelze je mít na klíně).

Maximální věk bez omezení :-)


Nejste-li si jistí nebo vážíte více, než jsou výše uvedené limity, ZAVOLEJTE NÁM a zkusíme společně nalézt vyhovující řešení ;-)


Specialitky a co ještě létáme v Plzni

karlstejn

Romantický let

Miláčku, zařídil jsem pro Tebe modré z nebe…

Let pro dva zamilované. Neletíme nad žádné konkrétní místo, ale snažíme se letět tak, abychom se takřka dotkli mraků a zažili ten úžasný pocit odtržení od všech starostí, které necháme na zemi. Takže budeme stoupat…

Cena 9 900 Kč
30 minut pro 3 osoby | letadlo Cessna 172

Naši účastníci odchází od letadla naprosto nadšenívysmátíšťastníunešení a to je pro nás největší odměna...

Jsme největší letecká společnost v ČR realizující vyhlídkové lety z 12 letišť. Týdně létáme desítky letů, máme už přes 35 000 spokojených zákazníků a spolehlivých partnerů.


Co o nás napsali naši účastníci


Starají se o vás

 • Robin Mahdal Letový dispečer

  Robin má na starosti plánování všech našich letů a posádek. Z celé firmy ví nejlépe, kde co lítá... Občas mu vypomáhá jeho pes, když zrovna nespí... (ten pes :-))

 • Magdalena Krákorová Letový dispečer

  Magdalena má na starosti péči o naše zákazníky. Pomůže vám zarezervovat termín nebo vybrat ten správný zážitek jako dárek. Lítá ve vzduchu i na silnici, ale samozřejmě vždy podle předpisů :-)

O nás

Pilotem na zkoušku je spolehlivá letecká společnost

Jsme největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety z několika letišť v ČR. Denně létáme desítky letů a máme za rok přes 3 800 spokojených zákazníků.

Už s námi letělo přes 35 000 spokojených účastníků

Co je naším tajemstvím úspěchu?

Že to u nás jednoduše funguje :-)) Koupíte poukaz, rezervujete termín a letíte.

Už se na vás moc těšíme...


Platit můžete také těmito poukázkami