Vyhlídkové lety

Vyhlídkové lety s profesionálními piloty z více než 12 letišť po celé ČR

Výjimečně nemusíte řídit letadlo nebo vrtulník vy :-))

Vyberte, odkud chcete letět...

Vyhlídkové lety jako báječný dárek

Vyhlídkové lety udělají radost vám nebo vašim blízkým. Darujte vyhlídkový let letadlem nebo vrtulníkem.

Vyhlídkové lety pořádáme celoročně. I v zimě je kabina letadla vytápěná. Na všechny vyhlídkové lety nasazujeme pouze spolehlivá a moderní letadla. Na každý vyhlídkový let vám vystavíme dárkový certifikát, který vám pošleme poštou v krásné dárkové krabičce. Platnost poukazu je 12 měsíců, ale tak dlouho stejně čekat nevydržíte :-)

Dárkové poukazy na vyhlídkové lety můžete objednat zde:

Vyhlídkové lety létáme každý den

Nevíte, co o víkendu s rodinou podniknout? Individuální vyhlídkové lety letadlem nebo vrtulníkem létáme dle počasí každý den po celý rok, proto není problém se domluvit klidně na zítra. Zavolejte a domluvíme se operativně dle vašeho přání.

 

Pro rezervace volejte: 778 074 778

 

U nás objednáváte přímo u zdroje…

U nás objednáváte přímo u firmy, která vyhlídkové lety sama realizuje. Jsme největší letecká společnost na lety v ČR. Létáme týdně desítky vyhlídkových letů a máme už přes 35 000 spokojených účastníků. Jsme piloti a létání milujeme. :-)) Už se těšíme na společné létání…

 

Odkud létáme vyhlídkové lety

Tipy na zajímavá místa

Vyhlídkové lety Praha nabízí to nejlepší, co můžete vidět z letadla v Praze a okolí. Poletíme z letiště Praha Letňany a uvidíme celou Prahu jako na dlani, dále přeletíme Průhonický park a prohlédneme si nádherný hrad Karlštejn s blízkými lomy Malá a Velká Amerika. Specialitou je vyhlídkový let po hradech a zámcích kolem Prahy. Na vyhlídkové lety v Praze nasazujeme skvělá moderní čtyřmístná letadla Cessna 172 nebo dvoumístná letadla Sport Cruiser.

Naše oblíbené vyhlídkové lety Brno nejčastěji podnikáme nad kouzelnou Pálavu a blízký Lednicko-Valtický areál. Z paluby letadla Cessna 172 se budeme kochat krajinou jižní Moravy, vinicemi a jezery. Avšak prohlédnou si můžeme z letadla i samotné město Brno. Z Brna létáme i vrtulníkem Robinson R44 pro 4 osoby.

Z letiště Ostrava Mošnov nejčastěji létáme nad Beskydy, Radhošť a Lysou horu. Oblíbené vyhlídkové lety Ostrava létáme nad samotné město Ostrava, kdy si ze vzduchu prohlédneme např. Dolní Vítkovice, centrum Ostravy a Porubu. V Ostravě létáme dvoumístnými letadly Bristell nebo Cessna 172.

Na vyhlídkové lety České Budějovice startujeme moderním letadlem Cessna 172 z letiště Hosín. Hned vedle letiště si prohlédneme zámek Hluboká nad Vltavou a pokračujeme nad Český Krumlov, který je ze vzduchu opravdu nádherný. Často létáme i nad romantickou Šumavu a Lipenskou přehradu. Připravena jsou pro vás osvědčená čtyřmístná letadla Cessna 172.

Vyhlídkové lety Hradec Králové jsou oblíbeným zážitkem pro všechny, kdo chtějí vidět např. Krkonoše, zámek Kuks nebo Orlické hory z paluby moderního letadla. Z Hradce Králové nasazujeme na vyhlídkové lety dvou a čtyřmístná letadla Cessna.

Vyhlídkové lety Karlovy Vary mohou nabídnout nevšední podívanou na město Karlovy Vary a slavnou kolonádu ze vzduchu. Další oblíbenou trasou je vyhlídkový let nad hrad Loket či při delším letu trasa nad Krušné hory. K dispozici jsou vám čtyřmístná letadla Cessna 172.

Další možností, jak spatřit hrad Karlštejn ze vzduchu jsou vyhlídkové lety Příbram, které pořádáme z letiště Dlouhá Lhota u Příbrami. Příbram nám svou polohou umožňuje za krátký čás obletět např. zámek Orlík, hrad Zvíkov, zámek Březnice či spatřit Orlickou přehradu. Jedná se o parádní zážitek. Letadla Piper pro 4 osoby čkají na vás.

Láká vás spatřit Prachovské skály, hrad Kost či Trosky ze vzduchu? Pokochat se krásou hradu Bezděz, Máchova jezera či nekonečných lesů v Ralsku? V tom případě jsou pro vás vyhlídkové lety Mladá Boleslav jako stvořené. V Mladé Bolaslavi létáme letadly Cessna 150 nebo 172.

Vyhlídkové lety Benešov jsou ideální zážitek pro ty, kdo chtějí spatřit hrad Konopiště či majestátný Český Šternberk. Často létáme nad meandry řeky Sázavy či zatopené mosty u Želivky. Pro vyhlídkové lety z Benešova máme připravená letadla Cessna 172 pro 4 osoby nebo Tecnam Echo pro 2 osoby.

Na vyhlídkové lety Plzeň startujeme z letiště Líně u Plzně. Nejkratší vyhlídkové lety pořádáme nad město Plzeň se slavnou katedrálou, dále pak nad zámek Zbiroh či Šumavu. V Plzni nejčastěji létáme letadly pro 4 osoby - Cessna 172.

Vyhlídkové lety Roudnice směřujeme nejčastěji nad horu Říp, Milešovku či krásný hrad Kokořín. Z Roudnice létáme čtyřmístnými letadly Cessna 172 nebo dvoumístnými Cessnami 150/152.

Mezi vyhlídkové lety Sazená patří lety nad hrad Hazmburk, České Středohoří nebo zámek Mělník. Ze Sazené létáme dvou a čtyřmístnými letadly Cessna 150/172 nebo vrtulníkem Robinson R22/44.

Také vyhlídkové lety můžete platit těmito poukázkami