Vyhlídkové lety Sazená

Vyhlídkové lety z letiště Sazená

Vyhlídkový let nad horu Říp

Let vrtulníkem na Říp

Užijte si let vrtulníkem za skvělou cenu

Jeden z nejkrásnějších letů vrtulníkem. Prohlédneme si posvátnou horu Říp a zažijeme neopakovatelný pocit z opravdového letu helikoptérou…

Cena 4 500 Kč
15 minut pro 1 osobu | vrtulník Robinson 44
Romantický let

Romantický let letadlem

Miláčku, zařídil jsem pro Tebe modré z nebe…

Let pro dva zamilované. Neletíme nad žádné konkrétní místo, ale snažíme se letět tak, abychom se takřka dotkli mraků a zažili ten úžasný pocit odtržení od všech starostí, které necháme na zemi. Takže budeme stoupat…

Cena 6 400 Kč
30 minut pro 2 osoby | letadlo Cessna 172
V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Romantický let letadlem
6 400 Kč
Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení letu.
Adrenalinový let vrtulníkem

Adrenalinový let vrtulníkem

Pokud by vás běžný vyhlídkový let vrtulníkem nezaujal. Toto si opravdu užijete…

Zažijete nezapomenutelný pohyb vzduchem. Toto si užije každý adrenalinový fanda…

Cena 4 500 Kč
15 minut pro 1 osobu | vrtulník Robinson 44
Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušejte si řídit opravdový vrtulník…

Akce je určená pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet, zda dokáží ovládat takový složitý stroj, jako je vrtulník. Pod dohledem zkušeného instruktora letecké školy vám fakt ten vrtulník dáme ihned po vzletu do ruky a bude na vás doletět na další letiště…

Cena 10 500 Kč
60 minut pro 1 osobu | vrtulník Robinson 44
V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Na letišti jsme pořád a létáme každý den. Individuální lety můžeme letět ve všední den i o víkendu. Zavolejte a jdeme na to :-)
INDIVIDUÁLNÍ Pilotem vrtulníku pro 1 os.
11 500 Kč

Ceny výše jsou za individuální varianty zážitků. Termín a trasu letu si můžete vybrat libovolně a celý vrtulník máte pro sebe.

Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení letu.

Záleží nám na vaší bezpečnosti

Váhové limity a jiná omezení

Vyhlídkový let pro 1 osobu - max. váha účastníka 100 kg

Vyhlídkový let pro 3 osoby - max. váha posádky (3 účastníci) 250 kg

Minimální věk doporučujeme od 5 let. Menší děti si vyhlídkový let ještě moc neužijou. Doporučujeme dětem vzít z auta podsedák a z bezpečnostních důvodů musí děti sedět připoutané na svém vlastním sedadle (nelze je mít na klíně).

Maximální věk bez omezení :-)


Nejste-li si jistí nebo vážíte více, než jsou výše uvedené limity, ZAVOLEJTE NÁM a zkusíme společně nalézt vyhovující řešení ;-)

Můžeme letět třeba zítra

Chcete tip na víkend? Pojďte zkusit vyhlídkový let letadlem nebo vrtulníkem. Je to skvělý zážitek a uvidíte krásný kus naší země z ptačí perspektivy. Z letiště Sazená létáme třeba nad horu Říp, zříceninu hradu Házmburk, Mělník (soutok Vltavy a Labe nebo krásné České středohoří. Vyhlídkovým letem ze Sazené coby originálním dárkem můžete potěšit své blízké nebo přátele a to nejen na Vánoce ;-) Stačí zavolat a jdeme na to! Už se těšíme na společné létání :-)  

Pro rezervace volejte: 778 074 778

 

Jakými letadly a vrtulníky létáme ze Sazené

Na všechny vyhlídkové lety letadlem z letiště Sazená nasazujeme pouze osvědčená a bezpečná letadla Cessna 172, Cessna 152 nebo Piper Archer. Tak nějak jsme přišli na to, že lepší letadla na vyhlídkový let prostě nejsou :-D Vyhlídkové lety vrtulníkem realizujeme novým a moderním velkým čtyřmístným vrtulníkem Robinson 44 Raven II (pilot + 3 pasažéři) nebo menším vrtulníkem Robinson 22 (pilot + 1 pasažér).

Dárkový poukaz

Na tyto lety vám také vystavíme hezký dárkový poukaz.
  • Dárkový poukazPlatnost poukazu 12 měsíců
  • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
  • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
  • Doručení obvykle do 48 hodin
  • Možnost zaslání poukazu online
  • Obdarovaný si sám vybere termín letu

Odlety: letiště Sazená

Letiště Sazená je skvěle dostupné po dálnici D8. Při cestě z Prahy je výhodné využít EXIT 18 u Nové Vsi a cesta nezabere více než 30 minut. Letiště Sazená je parádním výchozím místem pro vyhlídkové lety letadly i vrtulníky nad blízkou horu Říp, zámek a soutok největších řek u Mělníka, hrady Házmburk, Kokořín či Bezděz. Pro ty, které by obyčejný vyhlídkový let nudil, máme připravený adrenalinový let, při kterém vymáčneme ze stroje maximum a ukážeme si, že i s klasickým letadlem či vrtulníkem se dá letět až adrenalin stříká na všechny strany… :-D Pilotem na zkoušku Letiště Sazená 273 24 Sazená www.pilotemnazkousku.cz Telefon 778 074 778 Kontakty a mapka na letiště Sazená

Naši účastníci odchází od letadla naprosto nadšenívysmátíšťastníunešení a to je pro nás největší odměna...

Jsme největší letecká společnost v ČR realizující vyhlídkové lety z 12 letišť. Týdně létáme desítky letů, máme už přes 35 000 spokojených zákazníků a spolehlivých partnerů.


Co o nás napsali naši účastníci


Starají se o vás

O nás

Pilotem na zkoušku je spolehlivá letecká společnost

Jsme největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety z několika letišť v ČR. Denně létáme desítky letů a máme za rok přes 3 800 spokojených zákazníků.

Už s námi letělo přes 35 000 spokojených účastníků

Co je naším tajemstvím úspěchu?

Že to u nás jednoduše funguje. Koupíte poukaz, rezervujete termín a letíte.

Už se na vás moc těšíme...


Platit můžete také těmito poukázkami