Vyhlídkové lety Hradec Králové

Vyhlídkové lety z letiště Hradec Králové

Vyhlídkový let Hradec Králové vyhlídkové lety HRADEC KRÁLOVÉ Tak kam poletíme? :-) Vyhlídkový let pevnost Josefov co zkusit vyhlídkový let nad PEVNOST JOSEFOV Vyhlídkový let Praha posádka vezměte blízké a letíme! :-)
Vyhlídkový let Krkonoše a Sněžka

NOVINKA: Vyhlídkový let Krkonoše a Sněžka

Krkonoše v celé své kráse! Připravili jsme pro vás 60minutový vyhlídkový let z Hradce Králové, který vás zavede až k nejvyšší hoře Česka – Sněžce. Čekají na vás výhledy z výšky na Špindlerův mlýn, Pec pod Sněžkou, Jánské lázně a mnohem více. Vyhlídkový let nad Krkonoše je skvělou volbou v každém ročním období.

Cena 10 900 Kč
60 minut pro 1 osobu | letadlo Cessna 152

Můžeme letět třeba zítra

Hledáte tip na víkend? Zkuste vyhlídkový let a vezměte rodinu či přátele na výlet letadlem. Z letiště Hradec Králové můžeme letět nad celou řadu krásných míst. Nejčasteji létáme vyhlídkové lety nad pevnost Josefov nebo Sněžku a Krkonoše. Podívejte se na naší nabídku, zavolejte a jdeme na to :-)  

Pro rezervace volejte: 778 074 778

 

Vyhlídkový let Hradec Králové

Jakými letadly a vrtulníky létáme z Hradce Králové

Na letišti Hradec Králové létáme s těmi nejlepšími letadly pro vyhlídkové lety – Cessnami 172/152. Protože jsou to hornoplošníky a mají křídlo umístěná na trupu nahoře, je z nich parádní výhled ;-) Na vyhlídkové lety vrtulníkem nasazujeme v Hradci Králové osvědčené vrtulníky amerického výrobce Robinson. Pro 3 pasažéry létáme čtyřmístným vrtulníkem Robinson 44 a pro jednoho pasažéra dvoumístným vrtulníkem Robinson 22. Létáme pouze s novými moderními a bezpečnými letadly a vrtulníky.

Dárkový poukaz

Na tyto lety vám také vystavíme hezký dárkový poukaz.
 • Dárkový poukazPlatnost poukazu 12 měsíců
 • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
 • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
 • Doručení obvykle do 48 hodin
 • Možnost zaslání poukazu online
 • Obdarovaný si sám vybere termín letu

Odlety: letiště Hradec Králové

Z centra Hradce Králové se na letiště dostanete po ulici Jana Černého za 10 minut. Letiště Hradec Králové nabízí celou řadu možností, kam směřovat váš vyhlídkový let. Letět můžeme například nad pevnost Josefov u Jaroměře, vodní nádrž Rozkoš, snadno dosžitelné jsou i Krkonoše a Sněžka, což je z paluby vyhlídkového letadla opravdu nádherná podívaná. Sraz posádek je na letišti u hangáru letecké školy. Čekající doprovod může využít posezení u budovy č. 154, kde lze pozorovat letecký provoz a využít malé občerstvení. Pilotem na zkoušku Letiště Hradec Králové Letiště 98 503 41 Hradec Králové 7 www.pilotemnazkousku.cz Telefon 778 074 778 Kontakty a mapka na letiště Hradec Králové

Záleží nám na vaší bezpečnosti

Váhové limity a jiná omezení

Vyhlídkový let pro 1 osobu - max. váha účastníka 100 kg

Vyhlídkový let pro 3 osoby - max. váha posádky (3 účastníci) 250 kg

Minimální věk účastníka zážitku, který si bude zkoušet řízení, je 15 let u UL letadla, resp. 16 let u velkého letadla Cessna/Cirrus nebo u vrtulníku.

Minimální věk neřídícího účastníka doporučujeme od 5 let. Menší děti si let ještě moc neužijou. Doporučujeme dětem vzít z auta podsedák a z bezpečnostních důvodů musí děti sedět připoutané na svém vlastním sedadle (nelze je mít na klíně).

Maximální věk bez omezení :-)


Nejste-li si jistí nebo vážíte více, než jsou výše uvedené limity, ZAVOLEJTE NÁM a zkusíme společně nalézt vyhovující řešení ;-)Naši účastníci odchází od letadla naprosto nadšenívysmátíšťastníunešení a to je pro nás největší odměna...

Jsme největší letecká společnost v ČR realizující vyhlídkové lety z 12 letišť. Týdně létáme desítky letů, máme už přes 35 000 spokojených zákazníků a spolehlivých partnerů.


Co o nás napsali naši účastníci


Starají se o vás

 • Robin Mahdal Letový dispečer

  Robin má na starosti plánování všech našich letů a posádek. Z celé firmy ví nejlépe, kde co lítá... Občas mu vypomáhá jeho pes, když zrovna nespí... (ten pes :-))

 • Magdalena Krákorová Letový dispečer

  Magdalena má na starosti péči o naše zákazníky. Pomůže vám zarezervovat termín nebo vybrat ten správný zážitek jako dárek. Lítá ve vzduchu i na silnici, ale samozřejmě vždy podle předpisů :-)

O nás

Pilotem na zkoušku je spolehlivá letecká společnost

Jsme největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety z několika letišť v ČR. Denně létáme desítky letů a máme za rok přes 3 800 spokojených zákazníků.

Už s námi letělo přes 35 000 spokojených účastníků

Co je naším tajemstvím úspěchu?

Že to u nás jednoduše funguje :-)) Koupíte poukaz, rezervujete termín a letíte.

Už se na vás moc těšíme...


Platit můžete také těmito poukázkami