Vyhlídkové lety Ostrava

Vyhlídkové lety z letiště Ostrava Mošnov

Vyhlídkový let Beskydy OSTRAVA MOŠNOV třeba nad Beskydy vyhlídkové lety z letiště létáme každý den pojďte létat s námi Posádka letu darujte zážitek na celý život
Vyhlídkový let nad Beskydy

BESTSELLER: Vyhlídkový let Beskydy

Oblíbenec mezi vyhlídkovými lety z Ostravy. Vydejte se s námi po tom nejkrásnějším, co Ostrava a její okolní krajina nabízí . Prohlédnete si královnu Moravskoslezských Beskyd – Lysou horus s ikonickým vysílačem , pověstmi opředenou horu Radhošť, hrad ve Štramberku na Zámeckém kopci i zříceninu Hukvaldy .

Cena 5 800 Kč
40 minut pro 1 osobu | letadlo Cessna 172
V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Vyhlídkové lety z Ostravy létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Cena pro 1 osobu
5 800 Kč
Cena pro 3 osoby (celé letadlo)
10 550 Kč
Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že vyhlídkový let nad Beskydy například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení vyhlídkového letu.
Vyhlídkový let nad Frýdecko-Místecko

Vyhlídkový let Frýdek-Místek

Frýdecko-Místecko z výšky nabízí pestrou škálu zajímavých výhledů. Čekají na vás výhledy nejen na historické památky, ale také na přírodní úkazy nebo na známou automobilku Tatra v Kopřivnici. Z výšky uvidíte, mimo jiné, zámek Paskov, město Frýdek-Místek, zříceninu Hukvaldy a zříceninu hradu Štemberk.

Cena od 6 500 Kč
30 minut pro 1 nebo 3 osoby | letadlo Cessna 172
V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Vyhlídkové lety z Ostravy létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Cena pro 1 osobu
6 500 Kč
Cena pro 3 osoby (celé letadlo)
8 550 Kč
Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že vyhlídkový let nad Beskydy například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení vyhlídkového letu.
Vyhlídkový let Tatry

NOVINKA: Vyhlídkový let nad Tatry

Proleťte se s námi nad krásnou přírodu a malebné vesničky pohoří Tater. Podíváme se za slovenské i polské hranice na známá místa jako jsou Štrbské pleso, Liptov a Gerlachovský štít. Kochat se budeme také výhledy na Slovenský ráj, Poprad a cestou z Ostravy stihneme nahlédnout i do Beskyd.

Cena 13 900 Kč
2,5 hodiny pro 1 osobu | letadlo Cessna 172
Noční let letadlem

Noční let nad Ostravou

Noční let nad osvícenou Ostravou…

Opravdu netradiční zážitek. Vyletíme si malým letadlem kolem Ostravy a vychutnáme si tento báječný zážitek.

Cena 10 400 Kč
30 minut pro 3 osoby | letadlo Cessna 172
Romantický let letadlem

Romantický let

Přivezeme na zemi trochu modrého z nebe…

Let pro 2 zamilované. Budeme se snažit přivézt na zem trochu modrého z nebe. Na palubě budeme podávat šampaňské a zažijeme neopakovatelný pocit být nad vším pozemským…

Cena 8 900 Kč
30 minut pro 2 osoby | letadlo Cessna 172

Záleží nám na vaší bezpečnosti

Váhové limity a jiná omezení

Vyhlídkový let pro 1 osobu - max. váha účastníka 100 kg

Vyhlídkový let pro 3 osoby - max. váha posádky (3 účastníci) 250 kg

Minimální věk doporučujeme od 5 let. Menší děti si vyhlídkový let ještě moc neužijou. Doporučujeme dětem vzít z auta podsedák a z bezpečnostních důvodů musí děti sedět připoutané na svém vlastním sedadle (nelze je mít na klíně).

Maximální věk bez omezení :-)


Nejste-li si jistí nebo vážíte více, než jsou výše uvedené limity, ZAVOLEJTE NÁM a zkusíme společně nalézt vyhovující řešení ;-)

Můžeme letět třeba zítra

Nevíte, co dělat o víkendu? Pojďte s námi létat! Mezinárodní letiště Ostrava Mošnov je ideálním výchozím bodem pro řadu krásných tras vyhlídkových letů. Nejoblíbenejší trasa letů vede nad překrásné Beskydy a Lysou horu, ale letět můžeme i nad centrum Ostravy nebo hrad Hukvaldy. Však mrkněte níže a určitě si vyberete :-) Nechceme vám úplně napovídat, ale vyhlídkový let může být i zajímavým nevšedním dárkem, a to nejen k Vánocům… :-)  

Pro rezervace volejte: 778 074 778

 

Moderní letadla a vrtulníky

Všechny vyhlídkové lety letadlem z Ostravy realizujeme tím nejlepším letadlem pro vyhlídkové lety – Cessna 172. Díky konstrukci letadla, které je hornološník, je z letadélka parádní výhled a to se při vyhlídkovém letu hodí :-) Létáme pouze s novými moderními a bezpečnými letadly.

Dárkový poukaz

Na tyto lety vám také vystavíme hezký dárkový poukaz.
 • Dárkový poukazPlatnost poukazu 12 měsíců
 • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
 • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
 • Doručení obvykle do 48 hodin
 • Možnost zaslání poukazu online
 • Obdarovaný si sám vybere termín letu

Odlety: letiště Ostrava Mošnov

Letiště Mošnov je vzdáleno cca 25 minut jízdy z centra Ostravy po silnici č. 58 na Petřvald. Z Frýdku Místku se na letiště dostanete nejlépe po silnici R48 a cesta vám zabere zhruba 20 minut. Na letišti sídlíme v hangáru vedle údržbového centra Job Air, ale to vám podrobně vysvětlíme před letem :-) Pilotem na zkoušku Mezinárodní letiště Ostrava 742 51 Mošnov www.vyhlidkoveletyostrava.cz Telefon 778 074 778 Kontakty a mapka na letiště Mošnov

Naši účastníci odchází od letadla naprosto nadšenívysmátíšťastníunešení a to je pro nás největší odměna...

Jsme největší letecká společnost v ČR realizující vyhlídkové lety z 12 letišť. Týdně létáme desítky letů, máme už přes 35 000 spokojených zákazníků a spolehlivých partnerů.


Co o nás napsali naši účastníci


Starají se o vás

 • Robin Mahdal Letový dispečer

  Robin má na starosti plánování všech našich letů a posádek. Z celé firmy ví nejlépe, kde co lítá... Občas mu vypomáhá jeho pes, když zrovna nespí... (ten pes :-))

 • Magdalena Krákorová Letový dispečer

  Magdalena má na starosti péči o naše zákazníky. Pomůže vám zarezervovat termín nebo vybrat ten správný zážitek jako dárek. Lítá ve vzduchu i na silnici, ale samozřejmě vždy podle předpisů :-)

O nás

Pilotem na zkoušku je spolehlivá letecká společnost

Jsme největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety z několika letišť v ČR. Denně létáme desítky letů a máme za rok přes 3 800 spokojených zákazníků.

Už s námi letělo přes 35 000 spokojených účastníků

Co je naším tajemstvím úspěchu?

Že to u nás jednoduše funguje :-)) Koupíte poukaz, rezervujete termín a letíte.

Už se na vás moc těšíme...


Platit můžete také těmito poukázkami