Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Vyzkoušíte si být pilotem skutečného vrtulníku

Po úspěšné akci pro zájemce o létání s letouny máte nyní možnost vyzkoušet si vše, co obnáší být pilotem vrtulníku a zjistit, zda je vrtulník pro vás ta správná volba…


Varianty akce Pilotem vrtulníku na zkoušku

Individuální varianta zážitku pilotem vrtulníku na zkoušku

INDIVIDUÁLNÍ Pilotem vrtulníku na zkoušku pro 1 osobu

Poleťte s námi na individuální pilotem na zkoušku ve dvoumístném vrtulníku Robinson R22. Termín i trasu si můžete zvolit dle přání. Vyzkoušíte si řízení skutečného vrtulníku po boku zkušeného instruktora.

Odlety Praha – Sazená | Brno – Tuřany | Hradec Králové| Mladá Boleslav | Plzeň | Kladno

od 8 990 Kč
30 minut pro 1 osobu | Robinson R22

Individuální varianta zážitku Pilotem na zkoušku je vhodná, pokud si chcete zvolit termín letu libovolně dle svých vlastních časových možností.

Společně s naším instruktorem proberete jak se vlastně správně vrtulník řídí, na jakém principu vrtulník letí a jakým způsobem se zatáčí nebo mění výška letu, vysvětlíte si navigační přípavu a proberete důležité přístroje. Během letu pak budete zkoušet nabité vědomosti v praxi :-))

V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Odlety
Letová doba
30 minut řízení vrtulníku
Počet osob
Pro 1 osobu
Termín letu
Zvolí si obdarovaný. Létáme 7 dní v týdnu od úsvitu do soumraku
Briefing
1 hodina předletové instruktáže
Délka akce
cca 2 hodiny
Vhodné pro
Kohokoliv i bez leteckých zkušeností
Omezení
Věk pilota minimálně 16 let. Maximální váha pilota 100 kg.
Vrtulník

Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení letu.


Individuální varianta zážitku pilotem na zkoušku

INDIVIDUÁLNÍ Pilotem vrtulníku na zkoušku pro 3 osoby

Celý vrtulník pouze pro vás. Můžete si zvolit termín podle svého přání a na palubu si můžete vzít další 2 osoby (kamarády, manželky, partnerky :-))

Odlety: Mladá Boleslav | Brno – Tuřany | Hradec Králové | Sazená | Plzeň

od 15 900 Kč
30 minut pro 3 osoby | Robinson R44

Individuální varianta zážitku Pilotem vrtulníku na zkoušku je vhodná, pokud si chcete zvolit termín letu libovolně dle svých vlastních časových možností a chcete vzít s sebou další 2 osoby.

Ve vrtulníku letí 3 účastníci (1 řídí a 2 ho podporují). Celková délka letu je 20 minut.

V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Odlety
Letová doba
30 minut
Počet osob
Pro 3 osoby (1 pilotující + 2 osoby na palubě)
Termín letu
Zvolí si obdarovaný. Létáme 7 dní v týdnu od úsvitu do soumraku
Briefing
1 hodina předletové instruktáže
Délka akce
cca 2 hodiny
Vhodné pro
Kohokoliv i bez leteckých zkušeností
Omezení
Věk pilota minimálně 16 let. Maximální váha posádky (3 osob) 240 kg.
Vrtulník
Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení letu.

Po startu budete mít na starosti řízení vrtulníku

Setkání je určeno pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, co znamená reálné létání s helikoptérou.

Let vrtulníkem celkem 1 hodina Řízení vrtulníku 20 minut Zažijete 3 přistání s vrtulníkem!

V naplánovaných termínech pořádáme setkání zájemců, kteří si chtějí vyzkoušet, co to je, když se řekne pilot vrtulníku.

Pilotem vrtulníku na zkoušku je super zážitek!

Vrtulník

Budeme mít k dispozici čtyřmístný vrtulník Robinson R 44. Před letem budete seznámeni s ovládáním vrtulníku a uděláme společně celou předletovou přípravu. Také detailně probereme scénář letu a obdržíte pokyny pro nenadálé případy :-))

Vrtulník Robinson R44

Budete plnit funkci pilota

Společně s pilotem naplánujete let, zakreslíte trasu v mapě, zkontrolujete aktivaci vzdušných prostorů, zjistíte aktuální meteorologické podmínky, provedete předletovou prohlídku letadla, poslechnete si, jak vyžádat povolení ke startu. Odposlechnete správnou frazeologii při komunikaci s řídící věží. Jako druhý pilot zkontrolujete předletové úkony po kapitánovi letadla.

Řízení vrtulníku

Po startu budete mít na starosti řízení vrtulníku

Přistaneme minimálně na 2 dalších místech a po cestě si nenecháme ujít zajímavá místa. Tedy jestli na jejich sledování budete mít čas :-)). Čas letu je plánovaný na 1 hodinu a každý z pilotů bude cca 15-20 minut plnit funkci pilota vrtulníku.

Při tom všem probereme letecké zážitky a zkušenosti. Pobavíme se o tom, co vás zajímá a jak nejlépe začít, pokud vás vrtulník nadchne.

Najděte si čas a strávíme hezký víkendový den létáním a povídáním o helikoptérách. Zveme všechny zájemce na toto setkání.

Řízení helikoptéry je originální zážitek

Ukázka časového harmonogramu akce

10:00 Sraz na letišti (PRAHA - BRNO - OSTRAVA)
10:10 Předletová příprava, briefing 60 minut
11:00 Nástup do letadla, odlet na trasu 1:30
12:30 Návrat na letiště a vystavení pilotních průkazů
Program akce s rezervami celkem cca 3 hodiny

Upřesnění konkrétního místa srazu na letišti a přesného času je součástí realizačních pokynů zasílaných při objednávce akce.

Řízení helikoptéry

Darujte tento zážitek svému partnerovi

Většina našich účastníků odchází od letadla naprosto nadšeni a na zážitek hned tak nezapomenou :-) Obdarovaný stráví báječný den mezi úžasnými lidmi a na tento zážitek hned tak nezapomene. Však je taky po letu o čem dlouho povídat.

Pro rezervace volejte: 778 074 778

Nejbližší termíny

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Cena

Cena zahrnuje vše potřebné a i v případě prodloužení letu nebudete hradit žádné další poplatky.

Všechny cenové varianty akce a individuální lety ZDE

Dotazy a více informací

tel.: 778 074 778
email: rezervace@pilotemnazkousku.cz

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz na pilotem vrtulníku na zkoušku
 • Platnost poukazu 12 měsíců
 • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
 • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
 • Doručení obvykle do 48 hodin
 • Možnost zaslání poukazu online
 • Obdarovaný si sám vybere termín letu

Realizační pokyny

Počasí

Počasí je pro tuto akci velmi podstatné. O zrušení akce a přesunutí na jiný termín bude s konečnou platností rozhodnuto den před plánovaným termínem do 21:00. Informaci o případném zrušení a přesunu obdržíte SMS zprávou.

Pro koho je akce určena a věkové omezení

Akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným kapitánem / instruktorem prožijete vše, co obnáší řízení vrtulníku. Akce je vhodná pro muže i ženy od 16 let věku, což je také minimální věk pro účast. Osoby mladší 18 let pouze v doprovodu (nebo prokazatelným souhlasem) rodiče.

Doprovod na akci

Diváci a doprovod se mohou účastnit, pozorovat předletovou přípravu, mohou fotografovat a filmovat. Na letišti je většinou i spousty možností, jak zabavit děti. Určitě je vezměte s sebou.

Co s sebou

Vezměte si sportovní oblečení. Kabina vrtulníku je v zimě vytápěná. Něco na psaní a na poznámky. Foťák, abyste zdokumentovali zážitky.

Kdy objednat termín

Rezervaci je vhodné provést 2-3 týdny před plánovaným termínem. Mnoho termínů je měsíc před konáním již naplněna. Akci můžete také darovat tímto dárkovým poukazem .

V případě, že se nemůžete v rezervovaném termínu akce zúčastnit, je zapotřebí min. 7 dnů před datem akce svou rezervaci zrušit. Domluvíme se na jiném vhodném termínu. V opačném případě máme již velmi omezené možnosti pro zabezpečení náhradníka.

Na palubu vrtulníku je zakázáno brát

Alkoholické nápoje a jiné omamné látky, ostré předměty, zbraně bodné a střelné, všechny předměty a chemikálie, které mohou ovlivnit bezpečnost letu a negativně působit na řádnou způsobilost pilota.

 

Už s námi letělo přes 1360 pilotů vrtulníku „na zkoušku“

Z emailů našich „pilotů“ účastníků

Jakými vrtulníky létáme akci Pilotem vrtulníku na zkoušku

Moderní vrtulník Robinson R44

Akce Pilotem vrtulníku na zkoušku stejně jako vyhlídkové lety vrtulníkem létáme pouze moderními americkými stroji Robinson R44 Raven II a jeho dvoumístným bráškou Robinson R22. Jde o spolehlivé stroje, využívané v leteckých školách pro výcvik pilotů vrtulníků po celém světě. Ve vrtulníku je zdvojené řízení, které je velmi příjemné a jemné a uvidíte, že po chvíli vám tento stroj padne do ruky. Řídit vrtulník je o chlup obtížnější než pilotovat letadlo, ale nebojte, vedle vás sedí zkušený instruktor, který v případě, že se vám to začně hroutit, tak zasáhne :-)) Z vrtulníků je báječný výhled a to i ze zadních sedadel, proto v případě individuální varianty pro 3 osoby neváhejte sebou vzít rodinu nebo přátele. Užijí si skvělý vyhlídkový let, který jim odpilotujete vy :-)

Dvoumístný Robinson R22

Individuální akce Pilotem vrtulníku na zkoušku a vyhlídkové lety pro 1 osobu létáme s dvoumístnými vrtulníky Robinson R22. Tento lehký vyrtulník vyniká svou obratností a dokáže pelášit rychlostí až 180 km/hod. Kdyby se vám při jeho řízení zdálo, že máte adrenalinu stále málo, požádejte pilota o předvedení „bojové zatáčky z Vietnamu“ a uvidíte, co všechno vrtulník dokáže :-)

Odkud můžete letět Pilotem vrtulníku na zkoušku

Mapa letišť odkud létáme akci Pilotem na zkoušku Hradec Králové Letiště (LKHK) Letiště Brno Tuřany Letiště Sazená Letiště Mladá Boleslav Letiště Roudnice
  Nebo by se vám více líbilo řídit letadlo, nebo letět letadlem na Ruzyň?  

Létáme každý den

Lety vrtulníkem se dvěma mezipřistáními, na které skládáme posádky a létáme je z letiště Sazená, mají dané termíny, které vypisujeme na cca 2-3 měsíce dopředu a jsou k vidění ZDE.

U individuálních variant letů Pilotem na zkoušku si termín i trasu letu můžete zvolit dle vašeho přání. Na letištích Mladá Boleslav, Brno – Tuřany a Hradec Králové jsme připraveni s vámi letět každý den a můžeme letět třeba zítra :-)

Létáme po celý rok. Kabina vrtulníku je v zimě vytápěná.

Ideálně let objednávat 3-5 dnů před plánovaným datem, ale když zavoláte den předem, tak se s tím také popereme a jdeme na to :-)

VOLEJTE: 778 074 778

rezervace@pilotemnazkousku.cz

Odkud létáme letiště Praha - Sazená

20 km severně od Prahy (všechny varianty akce)

letiště Praha - Mladá Boleslav

Autem 30 minut z Prahy po dálnici D10 na Mladou Boleslav (pouze individuální varianty akce)

letiště Brno - Tuřany

5 km severozápadně od centra Brna (pouze individuální varianty akce)

letiště Hradec Králové

10 minut autem severně od centra Hradce Králové (pouze individuální varianty akce)

Letová doba 1 hodina (15-20 minut řízení vrtulníku)
Počet osob Pro 1 osobu. Při individuálním letu s R44 si můžete vzít na palubu další 2 osoby.
Délka akce cca 3 hodiny
Vhodné pro Kohokoliv i bez leteckých zkušeností
Omezení Věk minimálně 16 let. Maximální váha účastníka 100 kg
Vrtulníky Robinson R44

Robinson R22


Naši účastníci odchází od letadla naprosto nadšenívysmátíšťastníunešení a to je pro nás největší odměna...

Jsme největší letecká společnost v ČR realizující vyhlídkové lety z 12 letišť. Týdně létáme desítky letů, máme už přes 35 000 spokojených zákazníků a spolehlivých partnerů.


Starají se o vás

 • Robin Mahdal Letový dispečer

  Robin má na starosti plánování všech našich letů a posádek. Z celé firmy ví nejlépe, kde co lítá... Občas mu vypomáhá jeho pes, když zrovna nespí... (ten pes :-))

 • Magdalena Krákorová Letový dispečer

  Magdalena má na starosti péči o naše zákazníky. Pomůže vám zarezervovat termín nebo vybrat ten správný zážitek jako dárek. Lítá ve vzduchu i na silnici, ale samozřejmě vždy podle předpisů :-)

O nás

Pilotem na zkoušku je spolehlivá letecká společnost

Jsme největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety z několika letišť v ČR. Denně létáme desítky letů a máme za rok přes 3 800 spokojených zákazníků.

Už s námi letělo přes 35 000 spokojených účastníků

Co je naším tajemstvím úspěchu?

Že to u nás jednoduše funguje :-)) Koupíte poukaz, rezervujete termín a letíte.

Už se na vás moc těšíme...


Pilotem vrtulníku na zkoušku – nejbližší termíny