Individuální pilotem vrtulníku na zkoušku

Nejoblíbenější varianta pilotování vrtulníku zkoušku

Nezapomenutelný zážitek v kokpitu vrtulníku Robinson R22

Pilotem vrtulníku na zkoušku


Individuální varianta zážitku pilotem vrtulníku na zkoušku

INDIVIDUÁLNÍ Pilotem vrtulníku na zkoušku

Poleťte s námi na individuální pilotem na zkoušku ve dvoumístném vrtulníku Robinson R22. Termín i trasu si můžete zvolit dle přání. Vyzkoušíte si řízení skutečného vrtulníku po boku zkušeného instruktora.

Odlety Praha – Sazená | Brno – Tuřany | Hradec Králové| Mladá Boleslav | Plzeň

od 11 900 Kč
30 minut pro 1 osobu | Robinson R22

Individuální varianta zážitku Pilotem na zkoušku je vhodná, pokud si chcete zvolit termín letu libovolně dle svých vlastních časových možností.

Společně s naším instruktorem proberete jak se vlastně správně vrtulník řídí, na jakém principu vrtulník letí a jakým způsobem se zatáčí nebo mění výška letu, vysvětlíte si navigační přípavu a proberete důležité přístroje. Během letu pak budete zkoušet nabité vědomosti v praxi :-))

V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Odlety
Letová doba
30 minut řízení vrtulníku
Počet osob
Pro 1 osobu
Termín letu
Zvolí si obdarovaný. Létáme 7 dní v týdnu od úsvitu do soumraku
Briefing
1 hodina předletové instruktáže
Délka akce
cca 2 hodiny
Vhodné pro
Kohokoliv i bez leteckých zkušeností
Omezení
Věk pilota minimálně 16 let. Maximální váha pilota 100 kg.
Vrtulník

Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení letu.


Cena od 11 900 Kč za osobu

za mimořádný zážitek ve vzduchu

Délka letu 30 minut

včetně instruktáže akce trvá cca 2,5 hodiny

Poletíte vrtulníkem Robinson R22

moderní a spolehlivý stroj

Omezení váhy a věku

Věk minimálně 16 let, váha do 100 kg

Poukaz platí 12 měsíců

stačí se nám ozvat a zarezervovat termín

Pro koho je zážitek vhodný

Pro kohokoliv i bez leteckých zkušeností


Zažijte, jaké to je, být pilotem vrtulníku

Přijměte neodolatelnou výzvu a staňte se pilotem vrtulníku na zkoušku v dvoumístném vrtulníku Robinson R22. Tento zážitek vám umožní proniknout do světa letectví a vyzkoušet si pilotovat vrtulník pod dohledem zkušeného instruktora.

Celé dobrodružství zahájíme předletovým briefingem. Instruktor vám představí základy ovládání a přístrojové vybavení vrtulníku, naučí vás základní manévry a seznámí vás s přípravou před letem, včetně navigace, meteorologie a komunikace.

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pár minut po startu už Vám instruktor předá řízení a vrtulník budete mít pod kontrolou vy. Ve 30 minutách získáte základní představu o tom, co obnáší pilotáž malého vrtulníku. Vyzkoušíte si přímý let v řízeném prostoru – letět rovně je paradoxně to nejsložitější. Musíme držet výšku, protože nad námi jsou další prostory, kde létají dopravní letadla a kam nesmíme. Následně, po opuštění řízeného prostoru si vyzkoušíte zatáčky a vrátíme se zpět na letiště. Správná verze pro naprosté začátečníky, kteří třeba ještě vrtulníkem neletěli.

Můžete si vybrat ze seznamu atraktivních tras, které zahrnují odlety ze Sazené, Brna – Tuřan, Hradce Králové, Mladé Boleslavi nebo Plzně. Při letu nad těmito místy budete mít příležitost obdivovat úchvatné scenérie a prozkoumávat krásy České republiky z nevšední perspektivy.Pro rezervace volejte: 778 074 778

Pohled na vrtulník


S jakými stroji létáme Individuální pilotem vrtulníku na zkoušku?

Moderní vrtulník Robinson R22

Robinson R22 je dvoumístný lehký vrtulník vyrobený společností Robinson Helicopter Company. Byl poprvé představen v roce 1975 a stal se jedním z nejpopulárnějších vrtulníků v kategorii lehkých vrtulníků. R22 je charakteristický svým jednoduchým designem. Trup vrtulníku je vyroben z hliníkové slitiny a je přeplátován sklolaminátem. Má dvoudílné svislé ocasní plochy a dvě třílisté protiběžné vrtule. Kokpit poskytuje místo pro pilota a jednoho pasažéra vedle sebe.

Díky svým manévrovacím schopnostem a snadné ovladatelnosti je Robinson R22 považován za vhodný vrtulník pro začínající piloty, kteří se učí základům létání.


Odkud můžete letět Pilotem na zkoušku

Mapa letišť odkud létáme akci Pilotem na zkoušku Letiště Praha Letňany Letiště Příbram Letiště Hosín České Budějovice Hradec Králové Letiště (LKHK) Letiště Brno Tuřany Letiště Benešov Letiště Sazená Letiště Mladá Boleslav Letiště Roudnice Letiště Karlovy Vary Letiště Plzeň Letiště Ostrava Mošnov

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

  • Platnost poukazu 12 měsíců
  • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
  • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
  • Doručení obvykle do 48 hodin
  • Možnost zaslání poukazu online
  • Obdarovaný si sám vybere termín letu


  • Objednat poukaz


Pilotem na zkoušku

U individuálních variant letů Pilotem vrtulníku na zkoušku si termín i trasu letu můžete zvolit dle vašeho přání. Na pěti letištích po celé ČR jsme připraveni s vámi letět každý den.

Létáme po celý rok. Kabina je v zimě vytápěná.

VOLEJTE: 778 074 778

rezervace@pilotemnazkousku.cz
Na bezpečnosti nám záleží

Všechna naše letadla a vrtulníky prochází pravidelnou servisní údržbou v autorizovaných servisních střediscích co 50 letových hodin. Protože letadla provozujeme v rámci velké letecké školy, musíme splňovat celou řadu povinností. Jako schválená výcviková organizace – ATO dbáme na plnění bezpečnostních standardů v každé oblasti našeho působení. Bezpečnostní audity a management jakosti jsou u nás důležitou součástí leteckého života, stejně jako soustavné vzdělávání a zvyšování kvalifikací našich instruktorů.