Individuální pilotem vrtulníku na zkoušku pro 3 osoby

Vyzkoušejte si pilotování vrtulníku zkoušku s blízkými po boku

Nezapomenutelný zážitek v kokpitu vrtulníku Robinson R44

Pilotem vrtulníku na zkoušku


Individuální varianta zážitku pilotem na zkoušku

INDIVIDUÁLNÍ Pilotem vrtulníku na zkoušku pro 3 osoby

Celý vrtulník pouze pro vás. Můžete si zvolit termín podle svého přání a na palubu si můžete vzít další 2 osoby (kamarády, manželky, partnerky :-))

Odlety: Mladá Boleslav | Brno – Tuřany | Hradec Králové | Plzeň

od 15 900 Kč
30 minut pro 3 osoby | Robinson R44

Individuální varianta zážitku Pilotem vrtulníku na zkoušku je vhodná, pokud si chcete zvolit termín letu libovolně dle svých vlastních časových možností a chcete vzít s sebou další 2 osoby.

Ve vrtulníku letí 3 účastníci (1 řídí a 2 ho podporují). Celková délka letu je 20 minut.

V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Odlety
Letová doba
30 minut
Počet osob
Pro 3 osoby (1 pilotující + 2 osoby na palubě)
Termín letu
Zvolí si obdarovaný. Létáme 7 dní v týdnu od úsvitu do soumraku
Briefing
1 hodina předletové instruktáže
Délka akce
cca 2 hodiny
Vhodné pro
Kohokoliv i bez leteckých zkušeností
Omezení
Věk pilota minimálně 16 let. Maximální váha posádky (3 osob) 240 kg.
Vrtulník
Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení letu.


Cena od 15 900 Kč za osobu

za mimořádný zážitek ve vzduchu

Délka letu 30 minut

včetně instruktáže akce trvá cca 2,5 hodiny

Poletíte vrtulníkem Robinson R44

moderní a spolehlivý stroj

Omezení váhy a věku

Věk minimálně 16 let, váha celé posádky do 240 kg

Poukaz platí 12 měsíců

stačí se nám ozvat a zarezervovat termín

Pro koho je zážitek vhodný

Pro kohokoliv i bez leteckých zkušeností


Vyzkoušejte si pilotovat vrtulník po boku vašich blízkých

Přijměte neodolatelnou výzvu a staňte se pilotem vrtulníku na zkoušku v čtyřmístném vrtulníku Robinson R44. Vrtulník si vyzkoušíte pilotovat pod dohledem zkušeného instruktora, zatímco vám ze zadních sedadel mohou fandit vaši dva blízcí, kteří si tak užijí krásný vyhlídkový let.

Celé dobrodružství zahájíme předletovým briefingem. Instruktor vám představí základy ovládání a přístrojové vybavení vrtulníku, naučí vás základní manévry a seznámí vás s přípravou před letem, včetně navigace, meteorologie a komunikace.

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pár minut po startu už Vám instruktor předá řízení a vrtulník budete mít pod kontrolou vy. Ve 30 minutách získáte základní představu o tom, co obnáší pilotáž malého vrtulníku. Vyzkoušíte si přímý let v řízeném prostoru – letět rovně je paradoxně to nejsložitější. Musíme držet výšku, protože nad námi jsou další prostory, kde létají dopravní letadla a kam nesmíme. Následně, po opuštění řízeného prostoru si vyzkoušíte zatáčky a vrátíme se zpět na letiště. Správná verze pro naprosté začátečníky, kteří třeba ještě vrtulníkem neletěli.

Můžete si vybrat ze seznamu atraktivních tras, které zahrnují odlety ze Brna – Tuřan, Hradce Králové, Mladé Boleslavi nebo Plzně. Při letu nad těmito místy budete mít příležitost obdivovat úchvatné scenérie a prozkoumávat krásy České republiky z nevšední perspektivy.Pro rezervace volejte: 778 074 778

Let vrtulníkem pro 3 osoby


S jakými stroji létáme Individuální pilotem vrtulníku na zkoušku?

Moderní vrtulník Robinson R44

Robinson R44 je čtyřmístný vrtulník, který se vyrábí společností Robinson Helicopter Company. Je populární pro svou jednoduchost a spolehlivost, což ho činí oblíbenou volbou pro soukromé piloty, fotografování z vzduchu, výcvik a další letecké účely. Robinson R44 je poháněn pístovým motorem a má jednoduchý design s dvěma listy rotoru. Jeho kabina nabízí pohodlná sedadla pro pilota a tři pasažéry. Díky své schopnosti letu v různých podmínkách je R44 široce využíván po celém světě.

Vrtulník nabízí jednoduché ovládání a stabilní letové vlastnosti, což usnadňuje učení se létat. Tento model vrtulníku také poskytuje skvělý výhled z kabiny, čímž usnadňuje začínajícím pilotům orientaci ve vzduchu a pasažérům zaručuje dokonalý zážitek z vyhlídkového letu.


Odkud můžete letět Pilotem na zkoušku

Mapa letišť odkud létáme akci Pilotem na zkoušku Letiště Praha Letňany Letiště Příbram Letiště Hosín České Budějovice Hradec Králové Letiště (LKHK) Letiště Brno Tuřany Letiště Benešov Letiště Sazená Letiště Mladá Boleslav Letiště Roudnice Letiště Karlovy Vary Letiště Plzeň Letiště Ostrava Mošnov

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

  • Platnost poukazu 12 měsíců
  • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
  • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
  • Doručení obvykle do 48 hodin
  • Možnost zaslání poukazu online
  • Obdarovaný si sám vybere termín letu


  • Objednat poukaz


Pilotem na zkoušku

U individuálních variant letů Pilotem vrtulníku na zkoušku si termín i trasu letu můžete zvolit dle vašeho přání. Na pěti letištích po celé ČR jsme připraveni s vámi letět každý den.

Létáme po celý rok. Kabina je v zimě vytápěná.

VOLEJTE: 778 074 778

rezervace@pilotemnazkousku.cz
Na bezpečnosti nám záleží

Všechna naše letadla a vrtulníky prochází pravidelnou servisní údržbou v autorizovaných servisních střediscích co 50 letových hodin. Protože letadla provozujeme v rámci velké letecké školy, musíme splňovat celou řadu povinností. Jako schválená výcviková organizace – ATO dbáme na plnění bezpečnostních standardů v každé oblasti našeho působení. Bezpečnostní audity a management jakosti jsou u nás důležitou součástí leteckého života, stejně jako soustavné vzdělávání a zvyšování kvalifikací našich instruktorů.