Velký jižní okruh – Posázavský Pacifik a meandry Vltavy

Nejkrásnější vyhlídkový let nad divokým kaňonem řeky Sázavy a po stopách Posázavského Pacifiku

VELKÝ OKRUH – 60 MINUT LETU POUZE ZA 7 900 Kč NA OSOBU

Vyhlídkový let nad přehradu Slapy Užijte si ty nejkrásnější výhledy na Posázavský Pacifik a meandry Vltavy viadukt Žampach prohlédnete si viadukt Žampach Posádka vyhlídkového letu v přátelské atmosféře Krásný zážitek Vyhlídkový let nad lom Zbraslav K vidění bude také lom Zbraslav

Ceny a varianty zážitku Velký jižní okruh – Posázavský Pacifik a meandry Vltavy

Velký jižní okruh – Posázavský Pacifik a meandry Vltavy

VELKÝ JIŽNÍ OKRUH – POSÁZAVSKÝ PACIFIK A MEANDRY VLTAVY

Prohlédněte si z letadla kraj trampů i romantiků, protkaný ocelovou nití Posázavského Pacifiku, viadukt v Žampachu, Slapskou přehradu a meandry Vltavy během tohoto nabitého vyhlídkového letu.

Cena 7 900 Kč
60 minut pro 1 osobu | letadlo Cessna 172

Rezervujte si tento let již třeba na zítřek :-)

Nyní v sezoně létáme téměř každý den (s ohledem na počasí).

V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Velký jižní okruh – Posázavský Pacifik a meandry Vltavy 60 minut pro 1 osobu
7 900 Kč
Velký jižní okruh – Posázavský Pacifik a meandry Vltavy 60 minut pro 3 osoby
16 400 Kč

Při vyhlídkovém letu pro 1 osobu výběr z naplánovaných termínů. Při obsazení celého letadla možnost termínu vyhlídkového letu libovolně. Vyhlídkové lety létáme 7 dní v týdnu od východu do soumraku :-)

Celá akce s předletovou instruktáží trvá cca 1,5 – 2 hodiny. Při obsazení celého letadla lze vyhlídkový let libovolně prodloužit. Uvedené ceny jsou konečné, a i v případě, že vyhlídkový let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení vyhlídkového letu.


Velký jižní okruh – Posázavský Pacifik a meandry Vltavy

Velký jižní okruh – Posázavský Pacifik a meandry Vltavy

Trasa vyhlídkového letu: Odlet Praha, letiště Letňany – Čerčany – Týnec nad Sázavou – vojenské muzeum Lešany – most Žampach - Kamenný Přívoz – přehrada Slapy – meandry Vltavy – přečerpávací elektrárna Štěchovice - Davle – Zbraslav - Průhonický zámek – letiště Letňany

Výhodná cena za 60 minut letu

Mapa trasy vyhlídkového letu Velký jižní okruh – Posázavský Pacifik a meandry Vltavy

Trasu tohoto vyhlídkového letu jsme naplánovali, tak aby v sobě zahrnula to nejlepší, co lze spatřit z letadla v okolí Prahy za 60 minut letu. Trasa tohoto vyhlídkového letu potěší každého fandu železnice, trampingu, přírody, prostě každého, komu učaroval kraj na jih od Prahy, kraj Posázavského Pacifiku a Vltavy.

Odstartujeme z letiště Letňany a zamíříme přímo na jih, kde se dostaneme nad nádraží v Čerčanech. Z Čerčan už zamíříme na západ a proletíme nad meandry Sázavy u Nespek a Zbořeného Kostelce. Po zatáčce na jih přeletíme Týnec nad Sázavou, kde už se Sázava spojuje s tratí Posázavského Pacifiku. Poletíme dále na západ ve směru na Kamenný přívoz a nemineme samozřejmě Lešanské vojenské muzeum, kde se můžete vžít do role průzkumníka, monitorující vojenskou techniku protivníka. Věříme, že protiletecké rakety jsou už jen makety. :-) Pak už následuje Mekka všech železničních fandů: Žampach a jeho proslavený 41 metrů vysoký viadukt. Za Žampachem už nás čeká nejdivočejší a nejromantičtější část cesty. Břehy Sázavy budou čím dál divočejší a proletíme tak nad osadami Goward, Kadjak, Toronto, Terezie, Dakota i nad věhlasnou osadou Starých kamarádů. Ty nám zůstanou povětšinou skryty v porostu, takže se odkloníme od Sázavy a kolem Medníku poletíme vstříc Slapům a meandrům Vltavy. Meandrující Vltava nám připraví nádherné scenérie, které známe například z vyhlídky Máj, tu ale necháme zhruba 300 metrů pod sebou, protože my máme vyhlídku ještě lepší. :-) Přeletíme přes mýty opředenou přečerpávací elektrárnu ve Štěchovicích a přes soutok Vltavy a Sázavy v Davli, kde spatříme i slavný most, který si zahrál ve filmu Most u Remagenu. Po obhlídce vápencových lomů ve Zbraslavi, které jsou zrakům běžných smrtelníků skryty otočíme letoun zpět ku Praze a přes Průhonice, kde se pokocháme zámkem a přilehlým parkem se vrátíme zpět do Letňan.


Jakými letadly létáme vyhlídkové lety nad Sázavu a meandry Vltavy

Moderní letadlo Cessna 172

Na vyhlídkové lety nad Posázavským Pacifikem, Sázavou a Vltavou nasazujeme moderní stroje americké výroby Cessna 172. Máme pouze nová a komfortní letadla. Nelétáme na 50 let starých historických letadlech. Velkou výhodou letadla Cessna 172 je křídlo umístěné na horní straně trupu, proto nám nic nezavazí ve výhledu. Můžeme se tak neomezeně kochat krásami pohledu na zemi z ptačí perspektivy :-)

Všichni pasažéři v letadle mají sluchátka, abyste si mohli během vyhlídkového letu dělit o zážitky a mohli poslouchat pilota, který vám bude let komentovat.

HD video z letu

JEN ZA 990 KČ

Uchovejte si vzpomínky z vyhlídkového letu díky video záznamu v HD rozlišení. Posíláme uložené na flash disku v krásné klíčence ve tvaru letadla.

Vyhlídkový let nad hrad Karlštejn

Báječný dárek

Dárkový poukaz na vyhlídkový let nad Sázavou a Vltavou také jako dárek

Dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku

  • Platnost poukazu 12 měsíců
  • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
  • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
  • Doručení obvykle do 48 hodin
  • Možnost zaslání poukazu online
  • Obdarovaný si sám vybere termín vyhlídkového letu
Odkud létáme letiště PrahaLetňany
Letová doba 60 minut
Počet osob Pro 1 osobu
Délka akce cca 1,5 hodiny
Vhodné pro Bez omezení věku
Letadlo Cessna 172
Maximální váha 100 kg / 1 osoba nebo 250 kg / 3 osoby

Létání s námi se líbilo

Účastníci vyhlídkového letu


Záleží nám na vaší bezpečnosti

Váhové limity a jiná omezení

Vyhlídkový let pro 1 osobu - max. váha účastníka 100 kg

Vyhlídkový let pro 3 osoby - max. váha posádky (3 účastníci) 250 kg

Minimální věk účastníka zážitku, který si bude zkoušet řízení, je 15 let u UL letadla, resp. 16 let u velkého letadla Cessna/Cirrus nebo u vrtulníku.

Minimální věk neřídícího účastníka doporučujeme od 5 let. Menší děti si let ještě moc neužijou. Doporučujeme dětem vzít z auta podsedák a z bezpečnostních důvodů musí děti sedět připoutané na svém vlastním sedadle (nelze je mít na klíně).

Maximální věk bez omezení :-)


Nejste-li si jistí nebo vážíte více, než jsou výše uvedené limity, ZAVOLEJTE NÁM a zkusíme společně nalézt vyhovující řešení ;-)


Co můžete ještě zažít s letadlem nebo vrtulníkem?

Dále můžete zažít Vyhlídkový let nad Prahou, přímo nad historickým centrem Prahy. Uvidíte Karlův most, Žižkovskou věž nebo Pražský hrad. Vyhlídkové lety v Ostravě a lety v Brně.

Koho více láká vrtulník, užije se vyhlídkový let vrtulníkem. Pro letecké nadšence pořádáme akci, při které si mohou vyzkoušet pilotování letadla nebo pilotování vrtulníku.

Pro opravdové fajnšmekry je možnost zaletět si letadlem do Chorvatska nebo splnit si sen a přistát na Ruzyni. Pro romantické povahy a zamilované páry je vhodné se zamyslet nad Romantickým letem. Velice zajímavým vyhlídkovým letem pro náročné je také let v noci.


Platit můžete také těmito poukázkami