Vyhlídkové lety Vyškov

Pozor! Moc nás to mrzí, ale na letišti Vyškov jsme ukončili provoz. Nadále s letadly a vrtulníky létáme na letišti v Brně Tuřanech a už se na vás moc těšíme! Neváhejte nás v případě zájmu kontaktovat na telefonu 778 074 778. Těšíme se na společné létání :-)

Pozor! je nám líto, ale ve Vyškově již nelétáme.

Veškeré naše aktivity jsme přesunuli na letiště Brno Tuřany, kde jsme připraveni s vámi letět každý den od svítání do soumraku moderními letadly nebo vrtulníky. Nabídku vyhlídkových letů z Brna najdete zde. Už se na vás moc těšíme v Brně Tuřanech!!! Vaši piloti ;-)

Vyhlídkové lety z letiště Vyškov

Vyhlídkový let Macocha

Vyhlídkový let Macocha

8 nejkrásnějších pohledů z okolí Brna

trasa: Vyškov – Račice – Drahanská vrchovina – Křtiny – CHKO Moravský kras – Adamov – Blansko – Rájec nad Svitavou – Macocha – Opatovice – Vyškov

Cena 2 950 Kč
40 minut pro 1 osobu | letadlo Cessna 172
V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Cena pro 1 osobu
2950 Kč
Cena pro 3 osoby (celé letadlo)
7400 Kč
Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení letu.
Romantický let letadlem

Romantický let

Miláčku, zařídil jsem pro Tebe modré z nebe...

Let pro dva zamilované. Neletíme nad žádné konkrétní místo, ale snažíme se letět tak, abychom se takřka dotkli mraků a zažili ten úžasný pocit odtržení od všech starostí, které necháme na zemi. Takže budeme stoupat...

Cena 6 400 Kč
30 minut pro 2 osoby | letadlo Cessna 172

Můžeme letět třeba zítra

Chcete tip na víkend? Pojďte zkusit vyhlídkový let letadlem. Je to skvělý zážitek a uvidíte krásný kus naší země z ptačí perspektivy. Z letiště Vyškov létáme třeba nad zámek Blansko, vodní nádrž Opatovice nebo nad propast Macochu. Vyhlídkovým letem z Vyškova coby originálním dárkem můžete potěšit své blízké nebo přátele a to nejen na Vánoce ;-) Stačí zavolat a jdeme na to! Už se těšíme na společné létání :-)  

Pro rezervace volejte: 778 074 778

 

Jakými letadly létáme z Vyškova

Na všechny vyhlídkové lety letadlem z letiště Vyškov nasazujeme pouze osvědčená a bezpečná letadla Cessna 172, Cessna 152 nebo Piper Archer. Tak nějak jsme přišli na to, že lepší letadla na vyhlídkový let prostě nejsou :-D Pro vyhlídkové lety je nejdůležitější, aby byl z letadla dobrý výhled, proto vyhlídkové lety realizujeme hornoplošníky, které mají křídlo umístěné nahoře na trupu a nezaclání tak ve výhledu.

Dárkový poukaz

Na tyto lety vám také vystavíme hezký dárkový poukaz.
 • Dárkový poukazPlatnost poukazu 12 měsíců
 • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
 • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
 • Doručení obvykle do 48 hodin
 • Možnost zaslání poukazu online
 • Obdarovaný si sám vybere termín letu

Odlety: letiště Vyškov

Letiště Vyškov leží hned vedle rychlostní silnice R46 mezi Brnem a Prostějovem. Autem dorazíte z Brna na letiště Vyškov za necelých 30 minut. Letiště Vyškov je skvělým místem pro zahájení vyhlídkových letů nad Drahanskou vrchovinu, CHKO Moravský kras a spoustu dalších zajímavých míst. Pilotem na zkoušku Průmyslová 725 682 01 Vyškov www.pilotemnazkousku.cz Telefon 778 074 778 Kontakty a mapka na letiště Vyškov

Naši účastníci odchází od letadla naprosto nadšenívysmátíšťastníunešení a to je pro nás největší odměna...

Jsme největší letecká společnost v ČR realizující vyhlídkové lety z 12 letišť. Týdně létáme desítky letů, máme už přes 35 000 spokojených zákazníků a spolehlivých partnerů.


Co o nás napsali naši účastníci


Starají se o vás

 • Robin Mahdal Letový dispečer

  Robin má na starosti plánování všech našich letů a posádek. Z celé firmy ví nejlépe, kde co lítá... Občas mu vypomáhá jeho pes, když zrovna nespí... (ten pes :-))

 • Magdalena Krákorová Letový dispečer

  Magdalena má na starosti péči o naše zákazníky. Pomůže vám zarezervovat termín nebo vybrat ten správný zážitek jako dárek. Lítá ve vzduchu i na silnici, ale samozřejmě vždy podle předpisů :-)

O nás

Pilotem na zkoušku je spolehlivá letecká společnost

Jsme největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety z několika letišť v ČR. Denně létáme desítky letů a máme za rok přes 3 800 spokojených zákazníků.

Už s námi letělo přes 35 000 spokojených účastníků

Co je naším tajemstvím úspěchu?

Že to u nás jednoduše funguje :-)) Koupíte poukaz, rezervujete termín a letíte.

Už se na vás moc těšíme...


Platit můžete také těmito poukázkami