Hrady a zámky u Prahy

Vyhlídkový let nad hrady a zámky kolem Prahy

Hlavní body varianty VÝCHOD: Bezděz, Houska, Kokořín, Máchovo jezero…

Hlavní body varianta ZÁPAD: Průhonice, Karlštejn, Křivoklát, zámek Lány!!!...


Ceny a varianty vyhlídkového letu Hrady a zámky kolem Prahy pro 1 osobu

Vyhlídkový let Hrady a zámky kolem Prahy

VYHLÍDKOVÝ LET HRADY A ZÁMKY 60 MINUT PRO 1 OSOBU

Nejkrásnější hodinový let z Prahy. Uvidíte to nejlepší z okolí Prahy. Hrady, zámky, jezera a další parádní scenérie. Vyberte si ze dvou tras!

Poletíme moderním letadlem Cessna 172

Cena 6 490 Kč
60 minut pro 1 osobu | letadlo Cessna 172

Rezervujte si tento let již třeba na zítřek :-)

Nyní v sezoně létáme téměř každý den (s ohledem na počasí).

V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Hrady a zámky kolem Prahy 60 minut pro 1 osobu
6 490 Kč
Hrady a zámky kolem Prahy 60 minut pro 3 osoby
18 900 Kč

Termín dle přání. Létáme 7 dní v týdnu od východu do soumraku :-)

Celá akce s předletovou instruktáží trvá cca 1-2 hodiny. Při obsazení celého letadla let lze libovolně prodloužit. Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení letu.


Vyhlídkový let hrady a zámky

Vyhlídkový let nad hrad Kokořín

Vyhlídkový let nad hrad Bezděz

 

Obdarovaný si let letadlem opravdu užije

V ceně zážitku je jedno místo ve čtyřmístném letadle Cessna 172. Let tak abslovuje s dalšími dvěma podobnými nadšenci z řad našich klientů. Pokud chcete mít letadlo jen pro sebe, stačí zakoupit variantu pro tři osoby a letadlo i pilot je jen Váš:-)

Navštívíme nejkrásnější místa u Prahy

Trasa letu VÝCHOD: Odlet Praha, letiště Letňany - Bezděz - Doksy - Máchovo jezero - hrad Houska - Kokořín - Mělník - Praha-Letňany

Trasa letu ZÁPAD: Odlet Praha, letiště Letňany - Průhonice - Karlštejn - Křivoklát - Lány - Mělník - Praha-Letňany

Mapa vyhlídkového letu nad hrady a zámky v okolí Prahy

Co všechno uvidíme?

 • Zámek Mělník | Přeletíme soutok Vltavy a Labe
 • Hrad Kokořín | Kokořín patří mezi proklété hrady, které již nesmějí být podle císaře Ferdinanda opravovány. Dnes je z něj oblíbená památka.
 • Hrad Houska | Podle nejnovějších poznatků vyplývajících z archeologického průzkumu byl hrad založen v dekádě 1270-1280 Přemyslem Otakarem II. Hrad je zasazen v malebné koutu Česka, obklopen krásnou přírodní krajinou.
 • Máchovo jezero | Současné jméno pro jezero po významném básníkovi Máchovi navrhl v roce 1938 turistický spolek v Doksech. Karel Hynek Mácha zde byl šestkrát, poprvé roku 1832. Druhá varianta názvu je, že se v tomto jezeře chodí všichni v létě máchat, ale historické prameny tuto verzi nezmiňují.
 • Karlštejn | Po ‚Pražském hradu nejnavštěvovanější hrad v ČR. Zamávejte davům turistů a pokochejte se pohledem na hrad bez tlačenic.
 • Hrad Bezděz | Bezděz je opředen mnoha tajemstvími. Říká se, že zde mniši ukryli poklad. Tuto pověst si vyposlechl i Bedřich Smetana, který na její námět vytvořil operu Tajemství. Další legenda vypráví příběh o tajemné chodbě. Tou měla utíkat do vesnice Kunhuta se synem Václavem, pro které se stal hrad nedobrovolným vězením.
 • • Lány | Podívejte se za zdi obory, kam se podívá jen hrstka, většinou nevolených, vyvolených. Spatřete na vlastní oči zámek, oboru i přehradu, které jinak zůstávají zrakům „obyčejných lidí“ skryta :-)

Jakými letadly létáme vyhlídkové lety nad Bezděz

Moderní letadlo Cessna 172

Na vyhlídkové lety nad hrady Bezděz, Kokořín a Houska nasazujeme moderní stroje americké výroby Cessna 172. Máme pouze nová a komfortní letadla. Nelétáme na 50 let starých historických letadlech. Velkou výhodou letadla Cessna 172 je křídlo umístěné na horní straně trupu, proto nám nic nezavazí ve výhledu. Můžeme se tak neomezeně kochat krásami pohledu na zemi z ptačí perspektivy :-) Všichni pasažéři v letadle mají sluchátka, abyste si mohli během vyhlídkového letu dělit o zážitky a mohli poslouchat pilota, který vám bude let komentovat.

Cena pouze 6 490 Kč

Cena zahrnuje vše potřebné a i v případě prodloužení letu nebudete hradit žádné další poplatky.

Všechny cenové varianty akce a individuální lety ZDE

Dotazy a více informací

tel.: 778 074 778
email: rezervace@pilotemnazkousku.cz

Báječný dárek

Dárkový poukaz na vyhlídkový let Bezděz Dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku
 • Platnost poukazu 12 měsíců
 • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
 • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
 • Doručení obvykle do 48 hodin
 • Možnost zaslání poukazu online
 • Obdarovaný si sám vybere termín letu
Odkud létáme letiště PrahaLetňany
Letová doba 60 minut
Počet osob Pro 1 osobu
Délka akce cca 1 hodina
Vhodné pro Bez omezení věku
Letadlo Cessna 172

Létání s námi se líbilo

 

hd_video_banner


Záleží nám na vaší bezpečnosti

Váhové limity a jiná omezení

Vyhlídkový let pro 1 osobu - max. váha účastníka 100 kg

Vyhlídkový let pro 3 osoby - max. váha posádky (3 účastníci) 250 kg

Minimální věk účastníka zážitku, který si bude zkoušet řízení, je 15 let u UL letadla, resp. 16 let u velkého letadla Cessna/Cirrus nebo u vrtulníku.

Minimální věk neřídícího účastníka doporučujeme od 5 let. Menší děti si let ještě moc neužijou. Doporučujeme dětem vzít z auta podsedák a z bezpečnostních důvodů musí děti sedět připoutané na svém vlastním sedadle (nelze je mít na klíně).

Maximální věk bez omezení :-)


Nejste-li si jistí nebo vážíte více, než jsou výše uvedené limity, ZAVOLEJTE NÁM a zkusíme společně nalézt vyhovující řešení ;-)


Co můžete ještě zažít s letadlem nebo vrtulníkem?

Dále můžete zažít Vyhlídkový let nad Prahou, přímo nad historickým centrem Prahy. Uvidíte Karlův most, Žižkovskou věž nebo Pražský hrad. Vyhlídkové lety v Ostravě a lety v Brně.

Koho více láká vrtulník, užije se vyhlídkový let vrtulníkem. Pro letecké nadšence pořádáme akci, při které si mohou vyzkoušet pilotování letadla nebo pilotování vrtulníku.

Pro opravdové fajnšmekry je možnost zaletět si letadlem do Chorvatska nebo splnit si sen a přistát na Ruzyni. Pro romantické povahy a zamilované páry je vhodné se zamyslet nad Romantickým letem. Velice zajímavým vyhlídkovým letem pro náročné je také let v noci.


Platit můžete také těmito poukázkami