Fotky z akcí Pilotem na zkoušku

Galerie fotografií akce Pilotem na zkoušku

Předletový briefing

Před každým letem se piloti účastní předletového briefingu, kde obdrží veškeré informace o letadle, systémech, letěné trati a samozřejmě nouzových postupech, které mohou posádku potkat. Před nástupem do letadla pak provedou předletovou prohlídku letadla přesně podle pokynů v provozní příručce letounu.


A jdeme na to piloti.... Tak, co máte na to sednout do letadla a umět jej řídit? A přistáli byste sami?

Samozřejmě se všichni nejvíce těší, až nasedneme do kabiny, nastartujeme motor a začneme rolovat na dráhu. Napětí se stupňuje a čas pro zahřívání motoru je vyhrazen pro vysvětlení funkcí palubních přístrojů. Provedení nezbytných úkonů a jdeme na to.... Cleared for take-off.

FinaleTuranyVa

Je potřeba se trefit se dráhu :-). Zvládneš to? Konečné přiblížení na dráhu Praha - Vodochody


A nakonec se již všichni těší na závěrečný briefing, kde probereme zážitky a dotazy

Po dni stráveném v oblacích se již všichni těší, až si sedneme, probereme zážitky a zodpovíme dotazy, kterých si vždy donesete plno s sebou a navíc navýšíte o ty, které vás při pilotování letadla napadnou.

 

Mohlo by vás také zajímat

Pilotování vrtulníku nebo UL letadla. Dále můžete přistát na Ruzyni nebo si zaletět do Chorvatska

Z emailů našich pilotů (účastníků)

Díky kluci za prima akci. Byl to mazec. Řídit letadlo, navigovat, hlídat ty hejblátka na palubní desce a ještě komunikovat s dispečerem je fakt zajímavá zkušenost a obdivuju toho pilota, že ještě stačil hlídat i mě. Ale asi mě to neodradí. Rád bych si udělal piloťák alespoň na ultralajta

Vilém L, Hradec Králové

Pánové, děkuji za krásné odpoledne. Splnili jste mi můj mladický sen. Jen jsem si to představoval něco jako vyhlídkový let a ne takový drill a stresík. I tak moc děkuji.

Karel Hanák, Praha

Ahoj Martine, pokud mohu mluvit za sebe, sobotní program byl bez chyby. Akci v Tuřanech jsem navštívil dvakrát (10. a 24.1) a pokaždé se 100% spokojeností. Splnily se mé představy.

Lubomír, Brno

Dobry vecer pane Novotny, tatinek byl z Vasi akce nadseny a hned v nedeli se s nami podelil o sve zazitky. Proto bych Vam touto cestou chtela podekovat za vybornou organizaci i atmosferu. Pro tatinka – dle jeho slov – to byl ten nejkrasnejsi darek k narozeninam. Vzhledem k tomu, ze mu diky staremu rezimu bylo znemozneno pokracovat v pilotnim vycviku, byla pro nej sobota navratem do svych mladych let a prozitkem nadhernych pocitu, ktere mel, kdyz jeste mohl letat. S pranim mnoha uspechu ve Vasi praci a mnoha spokojenych pilotu,

Kateřina S, Praha

Bylo tu super. Moc díky za tento zážitek. Dobrý nápad a moc jsem si to užil.

Radim Rykala, Blansko

Věnovala jsem tento zážitek manželovi a moc si to pochvaloval. Děkuji pilotům za krásný dárek.

Jana Rezková, Praha

Ještě jednou díky za skvělý, nezapomenutelný zážitek, který si ještě 100% zopakujeme !!!

RJiří. B, České Budějovice

Rád bych ještě jednou poděkoval za možnost vyzkoušet si simulovanou funkci druhého pilota a za vyjímečně skvělé zážitky z této akce na LKLT. Díky moc za organizaci, báječnou atmosféru a bezchybnou podporu ze strany Vojty a zejména „kapitána C172 OK-TOY“. Ještě dlouho bude v mé hlavě kolovat tato zkušenost a snad mi mí přítelé prominou, že tématem mých monologů bude v příštích dnech jen a pouze tento zážitek.

Miroslav, Praha

Ahoj, velmi děkuji celému teamu za celoživotní zážitek, ale letadlo a vše co nestojí pevně na zemi není pro mě. Zkusil jsem a nyní už vím, že to nechám jiným :-).

Karel S, Ostrava

Další videa najdete na YouTube

a_Youtube

Další fotky a zážitky účastníků na Facebooku

facebook_velky

Dotazy a více informací

tel.: 778 074 778