Pilotem na zkoušku 1 osoba

Nejoblíbenější varianta zážitku Pilotem na zkoušku

60 minut letu, 20 minut řízení a přistání na 3 letištích

Účastník Pilotem na zkoušku Jaké to je BÝT PILOTEM? Vyzkoušejte si řídit letadlo! Moderní letadlo Cessna Zažijte to na vlastní kůži SKVĚLÝ ZÁŽITEK
PILOTOVÁNÍ LETADLA
Účastníci Pilotem na zkoušku ohromte originálním zážitkem pilotem na zkoušku Darujte zážitek Výhled z kokpitu letadla splňte si SEN O LÉTÁNÍ létáme moderními letadly Cessna, Piper, Cirrus

Pilotem letadla na zkoušku pro 1 osobu

Pilotem na zkoušku 1 osoba

Vyzkoušejte si, jaké to je být pilotem. Zkušený instruktor vás provede předletovým briefingem, po kterém už následuje hodina letu, z které budete mít celých 20 minut řízení letadla ve svých rukou. Společně přistaneme na 3 letištích.

60 min. letu / 20 min. řízení pro 1 osobu | letadlo Cessna 172

Cena od 8 900 Kč

Tento zážitek ocení každý fanda letectví. V letadle jsou vždy 3 účastníci, kteří se po 20 minutách střídají v řízení letadla. Celkem tedy účastník letí minimálně 60 minut.

Po cestě přistaneme na dalších 3 letištích, kde si dáme krátkou pauzu na rozdýchání návalu adrenalinu a nabrání koncentrace na další úsek trasy :-).

V případě individuálního přání či požadavku nás neváhejte kontaktovat:
VOLEJTE: 778 074 778
Létáme každý den, zavolejte a jdeme na to :-)
Odlety
Letová doba
60 minut z toho 20 minut řízení letadla
Počet osob
Pro 1 osobu
Termín letu
Zvolí si obdarovaný. Termíny o víkendech co 14 dnů
Briefing
1 hodina předletové instruktáže
Délka akce
cca 3 hodiny
Vhodné pro
Kohokoliv i bez leteckých zkušeností
Omezení
Věk minimálně 16 let. Maximální váha účastníka 100 kg.
Letadlo
Uvedené ceny jsou konečné a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Ceny obsahují všechny poplatky potřebné k provedení letu.


Cena od 8 900 Kč za osobu

za mimořádný zážitek ve vzduchu

Délka letu 60 minut

včetně instruktáže akce trvá cca 2,5 hodiny

Poletíte letadlem Cessna 172

moderní a spolehlivé

Omezení váhy a věku

Věk minimálně 16 let, váha do 100 kg

Poukaz platí 12 měsíců

stačí se nám ozvat a zarezervovat termín

Pro koho je zážitek vhodný

Pro kohokoliv i bez leteckých zkušeností


Zažijte, jaké to je,být pilotem

Pokud od mala milujete letadla, volnost pohybu, vzrušení, umíte jednat v krizových situacích a navíc by vás lákalo sedět v reálném kokpitu letadla, je to akce pro vás. Vyzkoušíte si, zda máte talent a cit pro řízení letadla a zda dokážete s klidem řešit nouzové situace.

Pilotem na zkoušku

Během briefingu se můžete na cokoliv zeptat, ale určitě proberete základní ovládání a přístroje letounu, rozdíly mezi jednotlivými typy letadel, základní manévry, přípravu před letem (navigace, meteo, komunikace) a dozvíte se většinou i něco z leteckého života.

Pár minut po startu už Vám instruktor předá řízení a celé letadlo budete mít pod kontrolou vy. Ve 20 minutách získáte základní představu o tom, co obnáší pilotáž malého letadla. Vyzkoušíte si přímý let v řízeném prostoru – letět rovně je paradoxně to nejsložitější. Musíme držet výšku, protože nad námi jsou další prostory, kde létají dopravní letadla a kam nesmíme. Následně, po opuštění řízeného prostoru si vyzkoušíte zatáčky a vrátíme se zpět na letiště. Správná verze pro naprosté začátečníky, kteří třeba ještě malým letadlem neletěli.

Pro rezervace volejte: 778 074 778

Práce v dvoučlenné posádce letadla.


Jakými letadly létáme akci Pilotem na zkoušku

Moderní letadlo Cessna 172

Lety Pilotem na zkoušku pro 1 osobu létáme pouze moderními a bezpečnými letouny americké produkce Cessna 172. Cessna 172 je čtyřmístné letadlo, ve kterém vždy letí 3 účastníci a pilot/instruktor.

Letadla Cessna 172 jsou nejrozšířenější letadla tohoto typu na světě a jsou oblíbená zejména kvůli své bezpečnosti, snadné pilotáži a skvělým letovým vlastnostem v leteckých školách po celém světě.

Velkou výhodou letadel Cessna je parádní výhled díky křídlům, která jsou umístěná na horní straně trupu a nepřekáží tak ve výhledu. Garantujeme vám ale, že se budete plně soustředit na řízení letadla, a na kochání se pod námi upalující krajinou, nebudete mít vůbec pomyšlení.Krátké video z letů, jak hezky pilotují naši účastníciNa bezpečnosti nám záleží

Všechna naše letadla prochází pravidelnou servisní údržbou v autorizovaných servisních střediscích co 50 letových hodin. Protože letadla provozujeme v rámci velké letecké školy, musíme splňovat celou řadu povinností. Jako schválená výcviková organizace - ATO dbáme na plnění bezpečnostních standardů v každé oblasti našeho působení. Bezpečnostní audity a management jakosti jsou u nás důležitou součástí leteckého života, stejně jako soustavné vzdělávání a zvyšování kvalifikací našich instruktorů.Odkud můžete letět Pilotem na zkoušku

Mapa letišť odkud létáme akci Pilotem na zkoušku Letiště Praha Letňany Letiště Příbram Letiště Hosín České Budějovice Hradec Králové Letiště (LKHK) Letiště Brno Tuřany Letiště Benešov Letiště Sazená Letiště Mladá Boleslav Letiště Roudnice Letiště Karlovy Vary Letiště Plzeň Letiště Ostrava Mošnov

Nejbližší termíny

Pilotem letadla na zkoušku

4. 8. 2024
BRNO Tuřany

1 místo

4. 8. 2024
OSTRAVA Mošnov

3 místa

10. 8. 2024
PRAHA Letňany

1 místo

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

  • Platnost poukazu 12 měsíců
  • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
  • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
  • Doručení obvykle do 48 hodin
  • Možnost zaslání poukazu online
  • Obdarovaný si sám vybere termín letu


  • Objednat poukaz


HD video z letu

JEN ZA 990 KČ

Uchovejte si vzpomínky z vyhlídkového letu díky video záznamu v HD rozlišení. Posíláme uložené na flash disku v krásné klíčence ve tvaru letadla.

Vyhlídkový let nad hrad Karlštejn


Létáme každý den

Lety se dvěma mezipřistáními, na které skládáme posádky a létáme je z Prahy, Brna a Ostravy, mají dané termíny, které vypisujeme na cca 2-3 měsíce dopředu a jsou k vidění ZDE.

Pilotem na zkoušku

U individuálních variant letů Pilotem na zkoušku si termín i trasu letu můžete zvolit dle vašeho přání. Na více než 12 letištích po celé ČR jsme připraveni s vámi letět každý den.

Létáme po celý rok. Kabina letadla je v zimě vytápěná.

VOLEJTE: 778 074 778

rezervace@pilotemnazkousku.cz


Pilotem letadla na zkoušku – nejbližší termíny

4. 8. 2024
BRNO Tuřany

1 místo

4. 8. 2024
OSTRAVA Mošnov

3 místa

10. 8. 2024
PRAHA Letňany

1 místo