Vyhlídkové lety letadlem

Individuální vyhlídkové lety letadlem

Vyhlídkové lety podle vašeho přání

Trasu letu si určíte sami nebo vám doporučíme nejzajímavější letecké trasy a místa. Zavolejte nám, pokud potřebujete poradit nebo více informací.

Z těchto míst si můžete zvolit odlet, délku vyhlídkového letu a trasu dle vašeho přání

Mapa letišť odkud létáme akci Pilotem na zkouškuLetiště Praha LetňanyLetiště PříbramLetiště Hosín České BudějoviceHradec Králové Letiště (LKHK)Letiště Brno TuřanyLetiště BenešovLetiště Sazená Letiště Roudnice Letiště RoudniceLetiště VyškovLetiště Karlovy VaryLetiště PlzeňLetiště Ostrava Mošnov

Klikněte na místo, odkud chcete letět a dozvíte se tipy na nejlepší letové trasy z daného místa.

Jakými letadly létáme vyhlídkové lety

Na všechny naše vyhlídkové lety nasazujeme pouze moderní a bezpečná letadla letadla Cessna, Piper, Cirrus, Tecnam nebo vrtulníky Robinson. Tak nějak jsme přišli na to, že lepší letadla na vyhlídkové lety prostě nejsou :-D

Létáme pouze s novými komfortními letadly vybavené nejnovětší avionikou.

Velkou výhodou letadel Cessna je to, že je z nich parádní výhled, protože křídlo je umístěné nahoře na trupu a nepřekáží tak ve výhledu, a to se u vyhlídkového letu hodí :-)

Můžeme letět třeba zítra

Létáme 7 dní v týdnu 365 dní v roce od úsvitu do soumraku a někdy i v noci :-) Samozřejmě počasí naše létání ovlivňuje aproto je potřeba k němu přihlédnout. Jsme piloti, máme základny na více než 12 letištích po celé ČR a jsme připraveni s vámi letět třeba zítra nad celou řadu zajímavých míst v okolí. Pokud chcete prožít nevšední zážitek se svými přáteli nebo rodinou, zkuste vyhlídkový let moderním letadlem. Garantujeme, že si to opravdu užijete :-)

Vyhlídkovým letem coby originálním dárkem můžete potěšit své blízké nebo přátele a to nejen na Vánoce ;-)

Stačí zavolat a jdeme na to! Už se těšíme na společné létání :-)

 

Pro rezervace volejte: 778 074 778

Báječný dárek

Dárkový poukaz na vyhlídkový let je parádní originální zážitek Dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku
 • Platnost poukazu 12 měsíců
 • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
 • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
 • Doručení obvykle do 48 hodin
 • Možnost zaslání poukazu online
 • Obdarovaný si sám vybere termín letu

Mnoho spokojených účastníků z celé ČR. Lety přímo realizujeme. Jsme parta pilotů milujících létání.

Co o nás napsali naši účastníci


TIP: Let letadlem na místa vašeho mládí

Darujte k Vánocům let, při kterém se obdarovaný podívá na místa, kde se narodil nebo strávil důležitou část svého života. Vaše chata nebo rodný dům rodičů jsou krásnou a nezapomenutelnou vzpomínkou. No, a když například my létáme na tato téměř posvátná místa, tak nejenže máme ten úžasný neopakovatelný pocit, že objevujeme zase něco nového, ale vše vypadá zcela jinak, než známe ze země. Těžko popsat. Chce to zažít. :-) Účastník vyhlídkového letu Zavolejte nám nebo napište upřesnění, odkud byste chtěli letět (mapka níže – létáme z 12 letišť v ČR) a místo, nad které bychom měli doletět. Let může být pro 1 nebo až 5 osob najednou. Na let vám vystavíme krásný dárkový poukaz

Vyhlídkový let s řízením letadla

Také se vám zdá vyhlídkový let příliš obyčejný?

Překvapte svou rodinku bláznivým nápadem, že jim uděláte vyhlídkový let, který budete sami pilotovat :-) Samozřejmě pod dohledem našeho zkušeného instruktora letecké školy, ale vám to půjde, tak nebude muset do řízení vůbec zasahovat ;-) Pojďte to zkusit! Více informací také ZDE


Starají se o vás

 • Robin Mahdal Letový dispečer

  Robin má na starosti plánování všech našich letů a posádek. Z celé firmy ví nejlépe, kde co lítá... Občas mu vypomáhá jeho pes, když zrovna nespí... (ten pes :-))

 • Magdalena Krákorová Letový dispečer

  Magdalena má na starosti péči o naše zákazníky. Pomůže vám zarezervovat termín nebo vybrat ten správný zážitek jako dárek. Lítá ve vzduchu i na silnici, ale samozřejmě vždy podle předpisů :-)

O nás

Pilotem na zkoušku je spolehlivá letecká společnost

Jsme největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety z několika letišť v ČR. Denně létáme desítky letů a máme za rok přes 3 800 spokojených zákazníků.

Už s námi letělo přes 35 000 spokojených účastníků

Co je naším tajemstvím úspěchu?

Že to u nás jednoduše funguje :-)) Koupíte poukaz, rezervujete termín a letíte.

Už se na vás moc těšíme...


Platit můžete také těmito poukázkami