Vyzkoušejte řídit letadlo po ČR nebo Evropě

Letecké zážitky patří s jistotou k nejatraktivnějším aktivitám vůbec. Vysoká úroveň nabízených služeb vám otevře možnosti vychutnat si vyhlídkový let nad oblíbenou krajinou, prohlédnout si známá místa z nové perspektivy, naplánovat si čas a užít let bez rušivých prvků. Vyzkoušet si navíc můžete také řízení letadla na krátké trase pod dozorem profesionálního instruktora. Usednout můžete nejen do běžného letadla, ale i vrtulníku. Novinkou, která bezpochyby nadchne milovníky létání, je pak i řízení letadla na delší destinaci. Odpoutejte se od běžných povinností a všedních dní a vydejte se třeba k moři nebo nad pohoří Alp.
Pohled na Karlovy Vary

Prohlédnout si Karlovy Vary ze vzduchu i ze země je zážitek sám o sobě.

Do lázeňského města a zpět v jediném dni

Dovednosti pilota můžete otestovat na velmi dobře uzpůsobeném trenažeru. Nic se však nevyrovná skutečnému prožitku nad řízením letadla v reálném čase a prostředí. Nezůstávejte se svými sny na zemi a vydejte se třeba pro začátek na jednodenní výlet. Nemusíte s instruktorem kroužit pouze v několika kilometrovém okruhu nad domovským letištěm! Klidně se vydejte dál. Trasa vás může zavést z Prahy až nad Karlovy Vary. Z výšky si prohlédnete jedno z nejkrásnějších světových lázeňských měst, hrad Loket i krásnou krajinu přilehlých hor. Delší trasu si vychutnáte ve větší pohodě, budete se lépe soustředit na jednotlivé úkony předaného řízení, lépe si zažijete sledování mapy i přístrojů palubní desky.
let letadlem Alpy

Majestátnost Alp z kokpitu letadla.

Alpy ve zcela nové perspektivě

Mimořádným zážitkem je každá cesta vzdušným prostorem. Malým letadlem můžete nyní i cestovat za hranice ČR a kochat se vyhlídkou i letem přes Alpské pohoří. Unikátní pohled na známé vrcholky vám doslova vyrazí dech. Vyhlídkový let vás nechá na ještě delší trase zažít si řízení letadla, aktivně se budete účastnit také přistání v Salzburgu. Výlet je atraktivní i pro váš doprovod. Mezipřistání si můžete zpestřit nejen výborným obědem, ale také prohlídkou Hangáru 7 s expozicí letecké sekce Red Bull.
letecky k moři

Azurově modré moře u břehů Chorvatska

K moři po vlastní vzdušné ose

Mimořádnou záležitostí je letecký výlet do Chorvatska. Tentokrát se nemusíte bát dopravní zácpy, únavy z dlouhé cesty a řízení vozu ani přeplněného dopravního letadla. Řízení letadla budete mít plně ve vlastní kompetenci. Na dlouhé trase si zažijete manévry s letadlem, projdete kompletní předletovou přípravou. Odměnou vám bude příjemný pobyt u moře a vyhlídka zpátečního letu. Přiblížení stranou od moře na dráhu letiště v Lošinj zažijete doslova z první ruky. Vychutnejte si lehkost cestování a možnost dokonale svobodného pohybu. Na víkend vám stačí plavky a ručník. Usedněte s naším pilotem do kokpitu a nalaďte se na víkend snů. Nechte se oslovit jedinečnou nabídkou. Nebojte se investovat do splnění svých snů nebo snů blízkých. Let letadlem je ideálním dárkem. Dárkem, který upřímně překvapí a potěší. Jak nejlépe poděkovat nebo projevit zájem? Zbavte se nápadů, které pouze formálně splní nároky předání hodnotného předmětu s gratulací. Exkluzivní zážitek zůstane dlouho ve vzpomínkách, navíc v průběhu letu může obdarovaný pořídit unikátní fotografie i záběry a své prožitky si připomínat i sdílet s vámi i dlouho po akci. Krom toho, do kabiny letadla můžete nastoupit společně a zážitek sdílet společně v reálném čase a prostředí. Neřešte Vánoce, narozeniny ani svatební dary složitě. Inspirujte se bohatou nabídkou leteckých zážitků a pozvěte své blízké na neuvěřitelnou cestu vzdušným prostorem.

Sdílet