Letecký výlet do Chorvatska – bez otravných front a čekání

I když počasí v posledních dnech zrovna nevypovídá o tom, že je léto, prázdniny ani doba dovolených ještě neskončila. Oblíbenou destinací letošního léta se stalo Chorvatsko. S rostoucí oblibou mezi turisty ale souměrně roste i provoz na dálnicích a kolony na hranicích. A protože víme, jak je otravné čekat hodiny v kolonách, vymysleli jsme pro vás řešení! Poleťte s námi do Chorvatska letadlem. Letecký výlet do Chorvatska jsme schopni zrealizovat kdykoliv s ohledem na příznivé počasí. Poletíte čtyřmístným letadlem Cessna 172 nebo Cessna 206. Cesta letadlem z Prahy do Chorvatska trvá necelé 4 hodiny a zaručujeme vám, že se po cestě nezdržíme ani v jedné koloně! :)  
Letadlem do Chorvatska z Prahy za pár hodin

Letecký výlet do Chorvatska z Prahy

Let letadlem do Chorvatska je plánovaný na ostrov Lošinj. Dobu pobytu můžeme samozřejmě prodloužit dle vašich požadavků, protože chápeme, že se vám z tak nádherného místa vůbec nebude chtít odletět. Startujeme z letiště Praha – Letňany.
Let letadlem do Chorvatska je skvělý zážitek!

Letecký výlet do Chorvatska si moc užijete!

Jediné mínus tohoto leteckého výletu do Chorvatska je, milé dámy fakt, že letadlo bohužel není nafukovací a budou vám muset stačit jenom jedny plavky, jeden ručník, jedny šaty a jedny boty! :) Pokud Chorvatsko není vaše oblíbená destinace, ale rádi byste využili soukromé letadlo pro cestování po Evropě, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 778 074 778 a vymyslíme pro vás výlet letadlem na míru!
Soukromý let z Prahy - Letňan do Chorvatska.

Parádní výhledy z letadla na chorvatské moře.

Tak na co ještě čekáte? Těšíme se na vás!

Sdílet