Jak fungujeme v období nouzového stavu

Jak fungujeme v období nouzového stavu

Milí přátelé létání, stejně jako vy i my řešíme, jak se poprat s aktuální nečekanou situací. Zdraví a bezpečnost je pro nás na prvním místě nejen v letadle ve vzduchu, ale i na zemi, proto jsme v duchu současným opatření maximálně omezili osobní styk a chráníme tím vás, sebe i ostatní.

Jak to v praxi vypadá

Dočasně jsme omezili možnosti dodání dárkových poukazů v krabičkách. Veškeré dárkové poukazy posíláme pouze emailem a to po platbě kartou nebo bankovním převodem. Dárkové krabičky zatím necháme odpočinout ve skříni než se tahle bouře přežene. Výhodou objednávky a zaplacení platební kartou je rychlost, kdy dárkový poukaz vám přijde do emailu dřív, než byste řekli „koronavirus nás všechny štve…“ 😊.

Prodlužujeme platnost dárkových poukazů zdarma

Chápeme vaše obavy vzhledem k aktuální situaci, kdy není kvůli celostátní karanténě možné zážitek ihned realizovat. Proto, pokud vám končí platnost dárkového poukazu, prodloužíme vám jeho platnost o 12 měsíců zdarma, abyste mohli absolvovat svůj zážitek v pohodě a naplno si jej užít 😊

Na kdy plánovat rezervace

Zatím není jasné, jaký bude další vývoj, ale podle současných plánů vlády by měla karanténa trvat 30 dní, čili doporučujeme rezervace termínů plánovat na začátek května a dále. Navíc i vzhledem k počasí by to již měly být podmínky létání zaslíbené 😊

Platnost dárkových poukazů je 12 měsíců

Všechny naše dárkové poukazy mají platnost 12 měsíců, takže budete mít dost času si zážitek užít 😊
Jsme tu pro vás těšíme se na létání s vámi!

Ničeho se nebojte a neváhejte se na nás v případě potřeby obrátit. Jsme připraveni s vámi mluvit na telefonu 778 074 778 nebo si psát na emailu rezervace@pilotemnazkousku.cz nebo můžete využít náš online chat. Jsme tu pro vás každý všední den od 9:00 do 17:00.

Jak to jen trochu půjde, nechte starosti na zemi a pojďte létat! 😊

Vaši piloti

Piloti Pilotem na zkoušku

Sdílet