Vyhlídkové lety z Prahy

Umíte se přiznat k lásce k létání a obdivujete vše, co nějak souvisí s křídly, vrtulemi, stoupáním do výšek i pomalým sestupem zpátky k zemi? Umíte si vychutnat i nutný logistický přesun na letní dovolenou a okamžiky v dopravním letadle patří i tak k vašim topovým zážitkům? Pak nezbývá, než probudit váš zájem a nasměrovat vás k zážitku, který skutečně oceníte a který se dlouho zapíše mezi nejlepší zkušenosti. Vyhlídkový let – užijte si neopakovatelnou atmosféru a vychutnejte každou minutu, kdy vám bude plně k dispozici vlastní létající stroj.

Pražská tajemná zákoutí i moderní čtvrti

Za zážitky nemusíte jezdit nikterak daleko. Vybavené letiště včetně profesionálního pilota je vám plně k dispozici i v Praze. Trasa vyhlídkových letů nabízí pestrou škálu zážitků, ze kterých bude těžké vybrat ten úvodní. S odletem z Prahy se jako první nabízí poznávání metropole. K cestě můžete přizvat klidně celou rodinu a naplánovat si společný atraktivní výlet do historie i zeměpisu. Můžete soutěžit, kdo první rozpozná známé stavby, kdo z výšky zaměří váš dům, školu, oblíbené hřiště. Trasa vás navede nad mimořádná místa, která vám z ptačí perspektivy odhalí skutečná tajemství. Zážitek z letu ve vás bude dlouho doznívat, volnou procházkou si jej pak můžete připomínat, navštívit odhalená místa a porovnat různé úhly pohledu.
Vyhlídkový let nad Prahu

Pohled na Prahu z ptačí perspektivy změní jindy všední místa v místa neobyčejná

Perly architektury a naší historie

Znáte Karlštejn? A umíte si přesně vybavit jeho zasazení do křivoklátských lesů, vzpomenete si na tvar věží i zubaté hradby? Vyhlídkový let vám otevře pohled na nejznámější český hrad z takových úhlů, které znáte jen z profesionálních fotografií. Klidně si můžete pořídit vlastní! Unikátnímu pohledu na Karlštejn předchází neméně působivá rozcvička. Trasa vás zavede od Průhonic s krásnými zahradami, přes Zbraslav, až k vysokému kuželu Cukráku, který bdí nad rozsáhlými lesy. Zpáteční cesta před vámi otevře romantické scenérie lomů Velká a Malá Amerika a přes Davli se s vámi vrátí zpátky na letňanské letiště.
Hrad Karlštejn z letadla

Podívejte se na Karlštejn tak, jak ho běžný smrtelník jen tak neuvidí!

Romantika nad Bezdězem

Karlštejn je jasnou dominantou a nejčastějším cílem výletů v pražském okolí, ale není zdaleka jedinou možností. Z výšky můžete obdivovat romantickou krajinu Kokořínska. Vydejte se vzdušnou cestou nad Mělník, zakružte nad hradem Houska a Bezděz a prohlédněte si vodní plochu Máchova jezera.  
Vyhlídkový let Bezděz

Zažijte pocit absolutní svobody nad vězením krále Václava II:-)

A ještě do třetice vyhlídkové lety mohou nabídnout i unikátní let vrtulníkem, který se s vámi vznese a zamíří nad horu Říp. Jedinečná krajina osázená pozůstatky vyvřelé sopečné činnosti se vám představí ve své nedotčené kráse a ladnosti. Tak už máte vybráno? Nebo jste si raději udělali pořadník a vyberete si všechny zmíněné trasy postupně? Vyhlídkové lety nabízí dokonale bezpečný a jedinečný způsob, jak si prohlédnout Prahu i její okolí z bezprostřední blízkosti a zároveň z perspektivy, které jinak, než na křídlech nedosáhnete.

Sdílet