Vyhlídkové lety jako zážitek

Vybrat vhodný dárek se zdá být čím dál těžším úkolem, zejména pokud jde o dospělé. Ruku na srdce, při oslavách narozenin projde směrem k oslavenci-muži nejčastěji drahý alkohol, ženám věnujeme z opatrnosti dárkové poukazy na wellness nebo šperky. Elektroniku, oblečení i knížky si většina z nás pořizuje ve chvíli, kdy potřebujeme nebo kdy si novou věcí uděláme radost. Nezávisle na termínu a samozřejmě si s jistotou vybereme po svém a nejlépe. Pokud máte vymyslet dárek k významnému životnímu výročí, jako poděkování za celoživotní práci nebo se máte podílet na oslavě pracovních nebo studijních úspěchů, těžko budete hledat vhodný námět. A přitom je to tak jednoduché. Zážitek je nejlepší dárek. Perfektně splní nároky svou výjimečností, zajistí upřímné překvapení a mnohdy může splnit i dětské sny!

Na křídlech vzpomínek

Vyhlídkové lety rozhodně nadchnou nejen obdarované, ale i nejbližší členy rodiny nebo pracovního kolektivu. Do kabiny letadla můžete usednout společně a sdílet s hlavním oslavencem mimořádnou atmosféru i pohled z výšky. Předem můžete domluvit okruh, který povede nad známá místa. Můžete si prohlédnout domov ze zcela nové perspektivy, ale zamířit i nad místa, která jsou spojená s dětstvím. Srovnávat proměny krajiny a vzpomínat. Krásné trasy vám ukážou jedinečnou podobu naší země, architektonické perly hradů a zámků a také mimořádnou krásu české přírody.
Hrad Bezděz z letadla

Hrad Bezděz, jak jej jen tak neuvidíte

   

Romantický začátek společného života

Vyhlídkové lety jsou i skvělým nápadem na dárek novomanželům. Let můžete klidně domluvit jako překvapení a bezprostředně po obřadu ženicha a nevěstu zaskočit výletem do oblak. První kroky povede romantická vyhlídka nad místa, kde se mladá dvojice plánuje usadit, založit rodinu a společně žít. Romantický let letadlem

Létáme prakticky odkudkoli

Zajistíme pro vás veškeré služby spojené s vyhlídkovým letem. Garantujeme profesionální zázemí, které plně respektuje nejpřísnější bezpečnostní nároky. Naše nabídka se navíc nevztahuje pouze na Prahu nebo velká města. Odlet a vyhlídkový okruh můžeme domluvit napříč celou Českou republikou. Pokusíme se maximálně přiblížit vašemu očekávání a samozřejmě i času, kdy si budete přát let realizovat. Do výběru dárku si nenechte mluvit. Samozřejmě, že se ozvou hlasy o bezpečnosti a bláznovství. S vyhlídkovými lety máme mnohaleté zkušenosti a odlétáno stovky okruhů. Nebudeme vám doporučovat riskantní investici. Původní nejistotu s jistotou přehluší mimořádná atmosféra. Nebojte se být originální a darujte svým blízkým to, co si sami netroufnou třeba ani přát nahlas. Odměnou vám bude skutečně upřímný úsměv a zážitek, který bude ještě dlouho doznívat.

Sdílet