Tipy na netradiční dárek

Vezměme si klasickou situaci. Byli jste delegováni k výběru a zařízení dárku k životnímu jubileu tchána. Tatínek má před sebou kulaté narozeniny a celá rodina spoléhá, že přijdete s něčím originálním. Kolegům se podařilo vykroutit z plánované oslavy odchodu pana šéfa do výslužby a úkol je na vás. Máte na starosti poděkování za úspěšně vedený projekt hlavnímu vedoucímu. Plánujete žádost o ruku. Nejbližší přátelé se berou a ve vzduchu visí pro vás dost nešťastné očekávání, že zrovna vy budete přesně vědět, co je opravdu překvapí a ohromí. Takže co s tím?

Vyhlídkový let nad Hrady a Zámky je perfektním dárkem pro milovníky české historie

Povzneste se nad všechny starosti!

A také se povzneste nad úroveň země. Letecké zážitky slaví v poslední době velký úspěch a zaručeně pomohou zazářit i vám. Vyhlídkové lety spojují hned několik originální prvků a dokonale splní nároky na nezapomenutelný zážitek. K dispozici vám bude relativně malé a nehlučné letadlo, vyhlídku do krajiny neruší ostatní pasažéři, letušky ani technická oznámení. Letadla jsou navíc konstruována tak, aby výhled neclonila ani plocha křídla. Během cesty můžete pořizovat vlastní fotografie i natáčet. Putování oblaky je tedy dokonalým zážitkem nejen pro fanoušky letectví, ale i amatérské fotografy. Získané materiály pak samozřejmě podpoří vyprávění a sdílení zážitku, který prvotní cestu prodlouží a umocní. Koupíte-li drahou archivní láhev vína nebo whisky, jistě tím uděláte sběrateli radost. Po vypití si však těžko schová lahev na poličku. Fotografie z vyhlídkového letu jsou však vkusnou a krásnou dekorací. Navíc let můžete přizpůsobit v počtu osob a společně s obdarovaným posadit do kabiny i jeho blízké. Můžete přelstít příbuzné a koneckonců, když vás jmenovali tvůrcem dárku, proč nevzlétnout společně s obdarovaným jako doprovod.

Podle vás!

Domluvit si odlet a samotnou trasu letu je to nejmenší, co vám může kvalitní agentura zprostředkovat. Nemusíte složitě hledat kompromis, abyste splnili zadání leteckého zážitku a zároveň využili nabízenou kapacitu. Nemusíte povinně obdivovat krásy Karlštejna, jakkoli právě tato trasa patří mezi nejkrásnější a nejoblíbenější. Let můžete směrovat k místům, kde obdarovaný vyrůstal, budoval firmu, můžete se podívat nad místa, kde jste se poprvé setkali a zamilovali nebo můžete najít místa, která znáte jen z dovolených a ze země. Odletové body zahrnují velká města – Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň. Ale bez problémů obsáhnou a vyhoví nárokům z kteréhokoliv kouta Čech i Moravy. Startovat můžete také z Českých Budějovic, Hradce Králové, Karlových Varů, Příbrami, Mladé Boleslavi, Benešova, Roudnice nebo Sázené.

Pohoda během letu je základ parádního zážitku

Prostě originál!

Nebojte se, že na vás jednou vyjde černý Petr a budete muset vymýšlet originální dárek. Vyhlídkové lety jsou nejlepší volbou a už ve chvíli předání rozkřísnou atmosféru ohromením a nefalšovanou radostí. Nebojte se udělat něco jinak a opravdu zaujmout! Let malým letadlem je bezpečný a řízený plně vyškoleným zkušeným pilotem. Trasu i termín odletu můžete přizpůsobit a s investovanou částkou darovat zážitek, na který se vzpomíná s radostí! A často se také opakuje!

Sdílet