Individuální pilotem na zkoušku letadla VL3

Prooleťte se v pražských Letňanech špičkovým letadlem VL3.

letadlo VL3

Individuální pilotem na zkoušku letadlem VL3=

NOVINKA: Individuální pilotem na zkoušku letadla VL3

Špičková avionika, luxusní interiér a opravdová rychlost… Nenechte si ujít příležitost proletět se v pražských Letňanech moderním letadlem české výroby. Můžete se těšit na nezapomenutelný zážitek na palubě ultralightu VL3.

Cena 7 990 Kč
30 minut pro 1 osobu | letadlo VL3

Špičková výbava

nejmodernější navigační systém Garmin

Dvoumístný ultralehký letoun

se zatahovacím tříkolovým podvozkem

Délka letu 30 minut

a 60 minut předletového briefingu

Omezení váhy a věku

limit je 100 kg / osoba od 16 let

Cena jen 7 990 Kč

proleťte se moderním letadlem

Luxusní Allure interiér

a značková kola a brzdy BERINGER


Co vás všechno čeká?

letadlo VL3

Společně se potkáme na letišti v Praze Letňanech. Přivítáme vás v našich prostorách, kde se vás ujme pilot a rovnou se přesuneme k letadlu VL3. Pokud vás během akce napadnou jakékoli otázky, co se týče létání a letadel obecně, pilot vám je milerád zodpoví a cokoli vysvětlí.

Až nasednete do letadla, nasadíte si sluchátka, abyste mohli komunikovat s pilotem i během letu a zároveň poslouchat, jak vypadá komunikace pilota s řízením letového provozu.

Co během letu zažijete

Během 30 minut společně zvládneme vzlétnout z Letňan a proletět se nad přilehlými pražskými čtvrtěmi. Uvidíte, jak vypadají zatáčky, držení horizontu nebo změna letové výšky. Po vzletu vám pilot předá řízení a tak si sami vyzkoušíte, jak se letadlo VL3 ovládá.


Seznamte se s letadlem VL3

Vítáme vás na palubě skvělého příkladu české letecké inovace - letadla VL3. Letadlo je výsledkem práce bratrů Kábrtů a ztělesňuje jejich vizi rychlosti a komfortu ve vzduchu v tom nejlepším možném provedení. S kapacitou dvou pasažérů je jako dělané pro výcvik pilotů, stejně jako pro všechny piloty na zkoušku, které to táhne k ultralehkým letadlům.

Moderní letadlo české výroby

Po vstupu do kabiny vás okamžitě uchvátí nejmodernější avionika, kterou letadlo VL3 nabízí. Obrazovkové systémy a pokročilé letecké technologie zcela mění váš pohled na létání. Inspirací pro design VL3 byly závodní vozy, což je znát už na první pohled. Luxusní čalounění z nejjemnější kůže, které dobře znají výrobci jako Masserati, Ferrari nebo Lamborghini, vytváří dojem elegance a vkusu. V kokpitu se tak budete cítit jako ve voze nejvyšší třídy, ovšem s jedním velkým rozdílem – pod koly vám neubíhá silnice, ale nekonečný vzdušný prostor.

Technické vychytávky, jako je za letu automaticky stavitelná vrtule, záchranný padákový systém, či záložní rychloměr, zajišťují vaši bezpečnost a pohodlí během letu. Navíc s výkonnými motorovými možnostmi a long range nádržemi umožňuje letoun VL3 vyrazit vstříc dobrodružstvím i na dlouhé vzdálenosti.

Báječný dárek

Poukaz na let můžete také darovat!

Dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku

  • Zasíláme poštou, PPL i kurýrem (Praha)
  • Poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce
  • Doručení obvykle do 48 hodin
  • Možnost zaslání poukazu online (doručení ihned)

Létání s námi se líbilo

Účastníci vyhlídkového letu

Sledujte nás na Facebooku


Organizační informace a omezení

Váhové limity a jiná omezení

Let pro 1 osobu - max. váha účastníka 100 kg

Minimální věk účastníka zážitku, který si bude zkoušet řízení, je 16 let.

Maximální věk bez omezení :-)


Pokud si něčím nebudete jisti, neváhejte nás KONTAKTOVAT

V případě nepřízně počasí

Jediné, co nám může akci zhatit, je nepřízeň počasí. V případě špatného počasí musíme let přeložit na nejbližší vhodný víkendový termín. Nejpozději 2 dny před plánovaným termínem vám zašleme bližší organizační instrukce a čas srazu na letišti. Těšíme se na vás!


Platit můžete také těmito poukázkami


Jste připraveni na nové dobrodružství?

Rezervujte si svůj let

Individuální termín dle vašeho přání