Pilotem na zkoušku je zážitek na celý život

Létání letadlem dnes již patří k naprosto běžným a rutinním dopravním cestám, spolehlivě a rychle se přesouváme na dovolené nebo služební cesty. Jaké to ale je, mít řízení letadla ve vlastních rukách? Co všechno s sebou přináší pobyt v kabině pilota? Co musí pilot ovládat a jak se v jaké situaci správně zachovat?

Pánové často s tichým zasněním zakrouží očima po obloze a snaží si představit, jaké to je být pilotem. Letectví je mimořádně atraktivní samozřejmě i pro ženy, nicméně v běžném dopravním letadle se do kabiny pilota jen těžko podíváte. Můžete si vyzkoušet start i přistání letadla na velmi slušně vybaveném simulátoru, ale opravdovému pocitu zůstane tento zážitek stejně vzdálený.

Posádka malého letadla

Rádi zážitky sdílíte? Pilotem na zkoušku pro 3 osoby je pak jasná volba.

Opravdové letadlo, opravdový pilot, opravdová zodpovědnost

Agentura vám však může zprostředkovat mimořádný zážitek a zajistit krátkou stáž i skutečný let v roli pilota. Pilotem na zkoušku se můžete stát na několika letištích v celé ČR, vždy se vám bude věnovat profesionál. Budete se účastnit předletové přípravy, kdy si s vámi instruktoři projdou nejen mapu trasy, kterou si vyberete a budete chtít absolvovat. Seznámí vás s důležitými přístroji, komunikačními způsoby, názvoslovím a vším, s čím jako pilot budete muset zacházet. Závěrem atraktivního nahlédnutí pod pokličku pilotů pak přichází hlavní část – skutečný let.
Můžete si vychutnat naplňující pocit pohybu letadla, jehož trasu budete mít plně pod kontrolou. Můžete si vyzkoušet drobné manévry a samozřejmě bude vaším přednostním úkolem si celý zážitek maximálně užít.

Nevšední zážitek je nejlepším poděkováním

Pilotem na zkoušku se můžete stát kdykoli a splnit si klukovské sny. Stejně tak můžete vybrat zážitek jako dárek svému tatínkovi k životnímu jubileu nebo jako poděkování, že s vámi ustál rozmary puberty a vybavil vás do života. Originálně můžete poděkovat i šéfovi, který vás spolehlivě provedl profesními začátky a dotáhl s vámi do úspěšného konce náročný projekt. Řízení skutečného letadla je zážitek s mimořádně silným efektem a s garancí ve vás (nebo v obdarovaném) bude dlouze doznívat.

Pilot letadla před malým letadlem

Pohodová atmosféra zaručí úsměv na tváři před letem i po něm

Ptejte se a nechte si zážitek doporučit

Pokud nejednáte spontánně a rádi si zjistíte bližší informace nebo projdete reference, nabízíme náš web. Samozřejmě nás těší zpětná reakce našich klientů, kteří pozitivně hodnotí absolvovaný zážitek i náš přístup. Nechceme fungovat jako agentura, která nabízí zážitky v rychlém sledu a nejdůležitějším hodnotícím kritériem je počet odbavených zákazníků. Každému zájemci věnujeme maximální pozornost. Snažíme se přiblížit technické potřebné znalosti a předat i vlastní zkušenosti. Každý let se snažíme nejlépe přiblížit očekávání, nenutíme do krkolomných akrobatických pozic, ani neodbýváme let předáním řízení ve chvíli, kdy nemá pilot v podstatě možnost nic zásadního ovlivnit.

V každém startu i přistání si naši noví kadeti prochází unikátní zkušeností a na vlastní kůži zažívají pocit, kdy je jim plně svěřen let. Atmosféra v kokpitu je vždy přátelská a uvolněná, není třeba mít trému nebo se zbytečně obávat vlastních chyb. Profesionál vedle vás vždy s jistotou a včas zareaguje, nebo poradí vám, jak každou situaci nejlépe zvládnout.

Navíc jsme tady každý všední den pro vás na mailu, telefonu nebo na chatu a ani ta sebenepatrnější otázka není nedůležitá. Rádi sdílíme naše nadšení pro létání, tak se ptejte. Těšíme se na vás!

Sdílet