Originální teambuilding

Přinášíme krátkou reportáž z akčního teambuildingu v Praze Letňanech. Každý zaměstnanec si jistě prošel řadou teambuildingů, ve stylu ,,akce motokáry,, nebo ,,den na statku,, a podobnými kratochvílemi. Při vyslovení tohoto slova se proto mnohým lidem ježí vlasy hrůzou, nebo si představí zlou kocovinu po zběsilé pitce. Nikoliv však u nás. Nabízíme neotřelé a atraktivní teambuildingy s originálním programem, překvapivě zaměřeným na létání. Možnost zažít si u nás něco nového, a stát se na den pilotem, si vyzkoušeli zaměstnanci a klienti firmy působící v oblasti počítačových softwarů. Přinášíme krátkou reportáž z tohoto akcí nabitého dne.
Účastníci teambuildingu

Účastníci teambuildingu

Po srazu všech účastníků jsme začali program úvodním briefingem, kdy u kafíčka a chlebíčků instruktor Martin vysvětloval jak se létá s letadlem, co se stane, když otočíme kniplem, na co je směrovka a pedály, jak se startuje a přistává, vysvětlení funkce 2.pilota a základní fráze pro komunikaci. Pilot také samozřejmě přidal pár historek ze života pilota a létání a trpělivě a vtipně zodpovídal veškeré dotazy. V místnosti bylo pěkně veselo. Po občerstvení jsme se se všemi účastníky přesunuli na prosluněnou letištní plochu, kde na nás již čekalo několik letadel a zázemí, kdyby snad chtěl někdo jen relaxovat a pozoroval ruch na letišti. K dispozici jsme měli hornoplošná letadla Cessny 172, kde si odvážní jedinci vyzkoušeli pilotování letadla, ti méně chrabří se těšili z vyhlídkového letu nad krásami Prahy, nebo obdivovali zručnost svých kolegů.
Hornoplošník Cessna

Cessna 172

Velký zájem byl také o adrenalinové lety v ultralightu, kdy pilot předváděl možnosti tohoto rychlého a obratného stroje. Opět byli všichni nadšení z možnosti vyzkoušet pilotovat toto netradiční letadlo.
ultralight

Ultralight CTSW

Největším favoritem byl bezesporu vrtulník Robinson R44, Který létal několik hodin a zvednul všem zúčastněným hladinu adrenalinu v krvi na maximum. Všichni účastníci tak měli možnost vyzkoušet si let ve třech strojích a odcházeli nadšeni a plni dojmů.
Let vrtulníkem

Vrtulník R44

Potěšte i vy své zaměstnance nebo klienty a dopřejte jim neotřelý, strhující a důstojný program. Více informací o firemních akcích naleznete ZDE.

Sdílet