Originální teambuilding

Originální teambuilding

Přinášíme krátkou reportáž z akčního teambuildingu v Praze Letňanech.

Každý zaměstnanec si jistě prošel řadou teambuildingů, ve stylu ,,akce motokáry,, nebo ,,den na statku,, a podobnými kratochvílemi. Při vyslovení tohoto slova se proto mnohým lidem ježí vlasy hrůzou, nebo si představí zlou kocovinu po zběsilé pitce.

Nikoliv však u nás. Nabízíme neotřelé a atraktivní teambuildingy s originálním programem, překvapivě zaměřeným na létání.

Možnost zažít si u nás něco nového, a stát se na den pilotem, si vyzkoušeli zaměstnanci a klienti firmy působící v oblasti počítačových softwarů. Přinášíme krátkou reportáž z tohoto akcí nabitého dne.

Účastníci teambuildingu

Účastníci teambuildingu

Po srazu všech účastníků jsme začali program úvodním briefingem, kdy u kafíčka a chlebíčků instruktor Martin vysvětloval jak se létá s letadlem, co se stane, když otočíme kniplem, na co je směrovka a pedály, jak se startuje a přistává, vysvětlení funkce 2.piliota a základní fráze pro komunikaci. Pilot také samozřejmě přidal pár historek ze života pilota a létání a trpělivě a vtipně zodpovídal veškeré dotazy. V místnosti bylo pěkně veselo.

Po občerstvení jsme se se všemi účastníky přesunuli na prosluněnou letištní plochu, kde na nás již čekalo několik letadel a zázemí, kdyby snad chtěl někdo jen relaxovat a pozoroval ruch na letišti. K dispozici jsme měli hornoplošná letadla Cessny 172, kde si odvážní jedinci vyzkoušeli pilotování letadla, ti méně chrabří se těšili výhledem na krásy Prahy, nebo obdivovali zručnost jejich kolegů.

Hornoplošník Cessna

Cessna 172

Velký zájem byl také o adrenalinové lety v ultralightu, kdy pilot předváděl možnosti tohoto rychlého a obratného stroje. Opět byli všichni nadšení z možnosti vyzkoušet pilotovat toto netradiční letadlo.

ultralight

Ultralight CTSW

Největším favoritem byl bezesporu vrtulník Robinson R44, Který létal několik hodin a zvednul všem zúčastněným hladinu adrenalinu v krvi na maximum. Všichni účastníci tak měli možnost vyzkoušet si let ve třech strojích a odcházeli nadšeni a plni dojmů.

Let vrtulníkem

Vrtulník R44

Potěšte i vy své zaměstnance nebo klienty a dopřejte jim neotřelý, strhující a důstojný program. Více informací o firemních akcích naleznete ZDE.

Sdílet