Volná místa

Pojďte pracovat v letectví!

Pilotem na zkoušku je největší letecká společnost realizující lety letadly a vrtulníky po celé ČR. Týdně létáme desítky letů a máme už přes 35 620 spokojených zákazníků. Největší odměnou je pro nás ten nepopsatelný blažený úsměv ve tváři našich zákazníků po výstupu z letadla :-)) Baví nás rozdávat radost a plnit sny. Naše zaměstnání je současně i naším koníčkem. To, co děláme, děláme rádi a je to na nás hodně znát :-)) Co je našim tajemstvím úspěchu? Že to u nás jednoduše funguje :-)) Pojďte s námi rozdávat radost!

Kde pracujeme

Chceme, abyste se u nás cítili skvěle

Pracujeme na letišti Praha Letňany v areálu Stará Aerovka. Naše nově zrekonstruované prostory nabízí díky členění nábytkem jak dostatečné soukromí, tak i rychlý kontakt s kolegy.

K dispozici máme vybavenou kuchyňku a občerstvení. Jo a máme skvělý kávovar :-)

Za okny máme kousek přírody, v létě možnost slunění, posezení venku a klid. No dobře občas tedy odstartuje nějaké to letadlo... :-))

Co vám nabízíme

Práci v mladém a pohodovém kolektivu

Možnost dalšího růstu a vzdělávání

Přátelskou a neformální atmosféru

Možnost realizovat své nápady

Možnost uplatnění či získání pilotních kvalifikací

Občerstvení na pracovišti

Příspěvek na stravování

Dog-friendly kancelář

Firemní akce, grilovačky, teambuildingy

Hrát s námi v letecké kapele :-))

Aktuálně hledáme

Letová instruktorka / obchodní pilotka - Letový instruktor/ obchodní pilot

Na naší bázi na letišti Praha - Letňany aktuálně hledáme letovou instruktorku / letového instruktora nebo obchodní pilotku / pilota letounů nebo vrtulníků s platnou licencí CPL(A)/CPL(H) nebo FI(A)/FI(H).

Hledáme šikovnou pilotku / šikovného pilota s empatií, pochopením a příjemným vystupováním směrem k zákazníkům.

Pojďte s námi rozdávat radost v rámci akcí Pilotem na zkoušku nebo vyhlídkových letů či učit naše pilotní žáky.

Létáme na nových letounech Cessna 172 G1000, Diamond DA-40 nebo vrtulnících Robinson R44.

Náplň práce:

  • Realizace našich akcí Pilotem na zkoušku letadla / vrtulníku na letišti Praha Letňany
  • Realizace vyhlídkových letů, leteckých prací a obchodních letů z Prahy Letňan
  • Předletové briefingy posádek
  • Instruktorská činnost s pilotními žáky letecké školy

Požadujeme:

  • Pro letecké práce a obchodní lety minimálně licenci CPL(A)/CPL(H) a Medical Class 1 Certificate
  • U vrtulníku platnou typovou kvalifikaci na vrtulník Robinson R44
  • Pro akce Pilotem na zkoušku licenci instruktora letounů/vrtulníků FI(A)/FI(H)
  • Příjemné a reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení, odpovídající schopnostem
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém a přátelském kolektivu
  • Možnost výhodného létání na moderních firemních letounech

Externě / dohoda o provedení práce - nástup možný IHNED!

Vaše životopisy s fotografií a motivačním dopisem prosím posílejte na email: hr zavináč pilotemnazkousku tečka cz.

Už se na vás moc těšíme :-)

Adresy společnosti

Hlavní kancelář

  • Pilotem na zkoušku - Mavisys, s.r.o.
  • Mezinárodní letiště Praha Letňany
  • Letiště Praha Letňany
  • Hůlkova 896/31
  • 197 00 Praha 9 - Kbely
  • Jak se k nám dostanete

Sídlo společnosti

  • Mavisys, s.r.o.
  • Loosova 355/12
  • 638 00 Brno

Fakturační údaje

  • IČO: 25583778
  • DIČ: CZ25583778
  • bankovní spojení: 587490001/5500 (Raiffeisenbank a.s.)

Novinky z blogu